Blue Jays ponownie podpisują Kevina Kiermaiera na roczny kontrakt, wzmacniając czołowego liniowego defensywy: Źródło

Blue Jays ponownie podpisują Kevina Kiermaiera na roczny kontrakt, wzmacniając czołowego liniowego defensywy: Źródło

Toronto Blue Jays wzmocnili swoją bazę bramkową, zgadzając się na ponowne podpisanie kontraktu z wolnym agentem Kevinem Kiermaierem na roczny kontrakt za 10,5 miliona dolarów, potwierdziło we wtorek źródło ligowe. Umowa, o której po raz pierwszy poinformował Mark Feinsand z MLB.com, oczekuje na fizyczność. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Kiermaier osiągnął 0,265/0,322/0,419 w 2023 roku z Blue Jays, co było jego najsilniejszą linią slash od 2017 roku.
  • W zeszłym sezonie zdobył swoją czwartą Złotą Rękawicę.
  • Kiermaier zajmuje 32. miejsce SportowiecLista 40 najlepszych wolnych agentów.

Co to oznacza dla Kiermaiera

Kiermaier z nawiązką spłacił inwestycję Blue Jays zeszłej zimy i powrócił z podwyżką z gwarantowanych 9 milionów dolarów do 10,5 miliona dolarów. To komfortowa sytuacja dla środkowego obrońcy, który w 2023 r. zaliczył jeden ze swoich najlepszych wszechstronnych sezonów od lat, zdobywając Złotą Rękawicę i notując ponadprzeciętne wyniki na boisku.

Jedyną skargą, jaką mógł mieć, jest to, że nie ma gwarancji, że będzie miał drugi rok w sezonie w wieku 34 lat. — Tim Britton, starszy pisarz MLB

Jak to wpływa na Blue Jays?

W próżni jest to dobry ruch dla Toronto. Przywrócenie Kiermaiera utrzymuje jego pozycję prawdopodobnie najlepszego defensywnego obrońcy w sporcie, z rozgrywającym wspieranym przez George'a Springera i Doltona Varsho. Z drugiej strony wydaje się, że Jays są gotowi na bardziej znaczącą modernizację swojej drużyny tej zimy, a drogi do osiągnięcia tego są coraz mniejsze. (Na przykład powrót Kiermaiera powinien wykluczyć jakikolwiek pościg za Codym Bellingerem.)

Toronto wciąż ma dziury do wypełnienia na trzeciej bazie i DH, chociaż utrzymanie Matta Chapmana na pierwszej bazie to prawdopodobnie największy ruch, jaki Blue Jays mogą teraz wykonać na obu pozycjach. — Brytyjczyk

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Kelly L. Cox/USA Today)

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *