Przewodnik fana Canucks, jak odpowiedzieć na loterię NHL Draft

Przewodnik fana Canucks, jak odpowiedzieć na loterię NHL Draft

Canucks mają ogólnie 5,4% szans na wybranie pierwszego i byłoby całkiem okropne, gdyby pojawiła się szansa 5,4%.

Canucks mieli sześć z dziesięciu najlepszych typów w ciągu ostatnich ośmiu lat. Trzy z nich to sukcesy dyskwalifikujące – Bo Horvat jest kapitanem, Elias Peterson jest napastnikiem, a Quinn Hughes jest obrońcą numer jeden.

Dwa z ich dziesięciu najlepszych kandydatów – Jake Virtanen i Ole Gulevi – nie zakończyły się zgodnie z planem, a jury wciąż nie ma w składzie Wasilija Podkolzina, który zadebiutuje w przyszłym sezonie.

Czy Canucks dodadzą pierwszą dziesiątkę innej drużyny w Draft 2021 NHL Entry Draft? Dowiedzą się w środę.

Loteria NHL draft odbędzie się 2 czerwca, a liga wylosuje nazwy dwóch drużyn, które wybiorą pierwszą i drugą w klasyfikacji generalnej spośród 15 drużyn, które przeoczyły play-offy i ekspansję do Seattle Kraken. Ogłoszenie projektu wniosku w Kanadzie zostanie wyemitowane w Sportsnet o godzinie 16:00 czasu PT.

Istnieje pięć różnych wyników, w których Canucks może wybrać, od pierwszego ogólnego do 11. Aby pomóc ci przygotować się do projektu loterii, zestawiłem szanse na to, że Canucks dostanie każdy wybór i zapewnię wskazówki dotyczące właściwej reakcji na wiadomości.

ja – 5,4%

właściwa reakcjaNieokiełznane podniecenie i nieokiełznany strach

Zdobycie pierwszego ogólnego wyboru w drafcie do NHL powinno być powodem do hałaśliwego świętowania. To coś, o czym fani Canucks marzyli od ponad 50 lat. Canuckowie nie zostali wybrani jako pierwsi – chociaż krótko utrzymali pierwszy ogólny wybór w serii transakcji, które wylądowały bliźniakom Sedin w 1999 roku.

Ale to podekscytowanie zostanie złagodzone przez kilka różnych rzeczy. Po pierwsze, w tym projekcie nie ma wyraźnej gwiazdy. Żadnego Nathana McKinnona, Rasmusa Dallena czy Austina Matthewsa. Na pewno nie ma Conora McDavida.

W tym projekcie jest również duża niepewność ze względu na pandemię COVID-19. Skauci napotykali ograniczenia w podróżowaniu, które uniemożliwiały im oglądanie osobiście, a niektórzy potencjalni klienci widzieli anulowane części lub wszystkie swoje sezony. Stanowi to wyjątkowe wyzwanie dla harcerzy, z Wiele zespołów musi bardziej polegać na eksploracji wideo Jest to normalne i może skutkować zupełnie różnymi składami draftowymi dla każdej drużyny z niewielką pewnością, nawet na szczycie draftu.

READ  Wyniki UFC Orlando: Thompson kontra Holandia

Wygląda na to, że Canuckowie, którzy po raz pierwszy w tak burzliwym środowisku dostaną swój pierwszy ogólny wybór, jest prawie nieuniknione, bez względu na możliwość, o której już mówisz.

Oczywiście, po raz pierwszy w historii Canuckowie otrzymują pierwszy ogólny wybór, gdy jest dużo niepewności i nie ma wyraźnej gwiazdy. Zdecydowanie.

To wtedy zaczyna się horror. Zamieszanie przy pierwszym ogólnym wyborze i ten błąd będzie Cię prześladować przez wiele lat.

Jednak wybieranie w pierwszej kolejności jest ogólnie dobrą rzeczą. dobrze?

drugi – 5,7%

właściwa reakcja: komfortowa radość

Coś jest w porządku, że Canucks wybierają drugie miejsce. Wybrali drugie miejsce w swoim pierwszym sezonie po utracie spinu koła z Buffalo Sabres. Na drugie miejsce wybrali Trevora Lindena, Petera Nedveda i Daniela Seidena. Drugie w ogóle to dobre miejsce.

Jeśli Canucks wybierze drugie miejsce, oznacza to, że wygrali loterię draftu! Nieco. Zostaną wybrane dwie drużyny, jedna na pierwszą w ogóle, a druga na drugą w klasyfikacji generalnej i wybór byłby świetny.

Drugi wybór pozwala uniknąć absolutnego strachu przed wybieraniem jako pierwszy – co jeśli pierwszy ogólny wybór jest czymś więcej niż Nail Yakupov lub Patrik Stefan! — a także nie wywiera presji, aby wybrać „Konsensus” jako pierwszy ogólny wybór, nawet jeśli taki był w tym roku. Alternatywnie, Canucks może swobodnie przyginać się do swojej planszy i wybrać tę, która najbardziej im się podoba.

Szczerze mówiąc, w tym szkicu prawdopodobnie nie będzie dużej różnicy między pierwszym a drugim, więc wybieranie drugiego jest jak wybieranie pierwszego, tylko bez stresu.

Nadal będzie obrońca najwyższego poziomu lub druga pozycja w klasyfikacji generalnej. To dobre miejsce.

9 — 58,6%

właściwa reakcja: Albo zrezygnuj z westchnieniem ulgi, albo udaremnij żal

Dziewiąty wybór to najbardziej prawdopodobny wynik Canucksa, co ma sens. W tym sezonie zajęli 24 miejsce w NHL, ostatnie ósme. Dodaj krakena, a uzyskasz 9. miejsce w klasyfikacji generalnej.

READ  Crosby strzela dwa gole, a Penguins psują debiut Carbery'emu w roli trenera Capitals

Reakcja na to bardzo prawdopodobne wydarzenie może się różnić w zależności od tego, kto otrzyma dwie pierwsze możliwości.

Jeśli grupa Krakenów, Buffalo Sabres, Anaheim Ducks i New Jersey Devils otrzyma dwa najlepsze typy, westchnienie rezygnacji jest właściwe. Jasne, Canucks nie dostały najlepszego wyboru, ale cztery zespoły, które najprawdopodobniej je wybrały, tak. Co zrobisz?

Jeśli jedna z czterech innych drużyn, które skończyły za Canucks, otrzyma jeden z dwóch najlepszych typów — Columbus Blue Jackets, Detroit Red Wings, San Jose Sharks i Los Angeles Kings — reakcja będzie bardzo żal.

The Canucks wygrali 2:1 w ostatnich czterech meczach sezonu. To były bezsensowne mecze – Canucks nie odpadło z play-offów, play-offy dla innych drużyn już się rozpoczęły – ale te pięć punktów spowodowało, że Canucks przeskoczyli z 28 do 24.

Jeśli jedna z tych 25-28 drużyn zdobyłaby pierwszy lub drugi ogólny wybór, trudno byłoby wykluczyć pomysł, że jedno lub dwa mniejsze zwycięstwa postawiłyby Canucks na ich miejscu w najlepszym wyborze.

Dziesiąty – 28,0%

właściwa reakcja: chrząknął zirytowany

To chyba drugi wynik i to frustrujące. Spadek z dziewięciu do dziesięciu oznacza, że ​​jedna z siedmiu drużyn, które zakończyły się przed Canucks w tabeli, wygrała loterię draftu i wybierze pierwszą lub drugą.

Obejmuje to zespół taki jak New York Rangers lub Dallas Stars, które ledwo przegapiły play-offy i teraz będą w stanie dodać głośny, potencjalnie gotowy do NHL potencjał do już dobrego składu. Jest to zdecydowanie warte zdenerwowanego chrząkania lub Jeden z dźwięków „hmmm”. Ten, który Marge Simpson robi, kiedy jest zła.

Co gorsza, drużyna może być rywalem dla Canucks. Jeśli Calgary Flames lub Chicago Blackhawks dostaną pierwszy lub drugi ogólny wybór, masz moje pozwolenie na dodanie przekleństwa do twojego irytującego chrząka. Polecam również trzymać w pobliżu mały stos papierów, aby móc je rzucać w powietrze.

READ  W Kolumbii Brytyjskiej trwa zagadka budżetowa FIFA

jedenasty – 2,4%

właściwa reakcja: Złość

Dwie drużyny, które zakończyły pierwszą i drugą selekcję, były daleko od pierwszej dziesiątki ????? Czy ty żartujesz???

To irytujące!!! To spisek!!!! Wszystko jest denerwujące, mówię ci – denerwujące !!!

Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia było tylko 2,4%, co oznacza, że ​​jest to niemożliwe!!! NHL nienawidzi Vancouver!!!! To znowu 2011!!!

Nigdy w życiu nie zobaczę kolejnej gry NHL!

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *