Jak oglądać Battlefield 6 ujawniające dzisiaj wydarzenie online | Czas się dostosować

Jak oglądać Battlefield 6 ujawniające dzisiaj wydarzenie online |  Czas się dostosować

Gry EA podnoszą wieko Pole bitwy 6 Dziś za pomocą transmisji na żywo przez Internet wypuszczamy pierwszą właściwą reklamę gry.

To interesujący moment dla EA, aby zrezygnować z ujawnienia, biorąc pod uwagę, że plik Harmonogram E3 2021 Rozpoczyna się w sobotę, a tuż po konferencji odbędzie się specjalne wydarzenie EA Play.

Być może zastanawiasz się, jak dziś oglądać wydarzenie Battlefield 6 online, a jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce, aby to sprawdzić.

Jak już dziś oglądać Battlefield 6 online?

Zamiast organizować ekskluzywne wydarzenie w prawdziwym życiu lub ukrywać ujawnienie za wirtualną ścianą rejestracyjną, EA Games zdecydowało się po prostu opublikować ujawnienie Battlefield 6 na swoim kanale YouTube.

Już teraz możecie obejrzeć wydarzenie ujawniające Battlefield 6, klikając poniższy film, który wkrótce zostanie wypełniony wieloma ekscytującymi szczegółami.

Zwiastun ujawniający Battlefield 6 zostanie opublikowany w środę 9 czerwca o 16:00 czasu brytyjskiego.

Battlefield 6 to oczywiście szósta główna odsłona serii strzelanek EA, która wejdzie na rynek wraz z zaciekłą konkurencją ze strony niezwykle popularnych darmowych gier Call of Duty: Warzone i Fortnite.

EA ma nadzieję, że Battlefield 6 może przebić się przez hałas i wytyczyć własny kurs w coraz bardziej zatłoczonym świecie strzelanek.

Oczywiście tylko czas pokaże, czy misja zakończy się sukcesem. Ale jeśli zainteresowanie tą transmisją na żywo jest czymś do obejrzenia, Battlefield 6 może znaleźć dużą publiczność.

Gdy o tym usłyszymy, dowiemy się o Battlefield 6 więcej. Teraz, gdy gra została ujawniona, spodziewaj się, że regularnie będzie pojawiać się więcej informacji.

Sprawdź niektóre z najlepszych ofert subskrypcji gier poniżej:

odwiedziliśmy Harmonogram wydań gier wideo Dla wszystkich nadchodzących gier na konsole. Wpadnij do naszych hubów po więcej gry A Technika Biuletyn Informacyjny.

Szukasz czegoś do obejrzenia? zobacz nasze Program telewizyjny.

READ  Nowy głośnik Bluetooth Anker Soundcore Boom 2 pojawi się w lutym

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *