Oficjalnie: Patrick Klimala ma nowy klub! Za Polaka zapłaciłbym bardzo dużo. Piłka nożna

– Miło nam cię powitać dzień Patryka W naszym klubie. Patrick jest utalentowanym młodym napastnikiem, który udowodnił, że może kreować grę na wiele sposobów, strzelając gole. Uważamy, że może to wpłynąć na grę M.L.S. Ma potencjał, aby odnieść sukces teraz iw nadchodzących latach. Nie możemy się doczekać powitania go w Nowym Jorku i interakcji z naszym klubem ”- powiedział Prezydent Kevin Telwell.

Obejrzyj wideo
Superlica to cios dla Bayernu Monachium, który radzi sobie lepiej finansowo. „Mogą się ukarać na obrzeżach piłki nożnej”

Robert Lewandowski był zaangażowany w nowy, większy biznes w Warszawie. „3000 metrów kwadratowych”

– To pokazuje, że ma wielki potencjał. Ma silną etykę pracy, co jest bardzo ważne dla naszego stylu gry, a także ma dobre wyczucie pola bramkowego. Jego ruch i umiejętności w trzeciej tercji na boisku dają drużynie kolejną broń – powiedział trener Haggard Strooper.

Zbigniew BoniekOkazało się, ile Zbigniew Boniek zarobi w nowym procesie. „Wielki komplement”

Sport.pl pisał o tym transferze kilka dni temu. Klimala przeniesie się do Nowego Jorku na stałe. Napastnik podpisał czteroletni kontrakt. Amerykanie zapłacą około pięciu lub sześciu milionów Euro.

Szósty Polak w MLS

W Glasgow Kilimala Jacelonia dołączyła do Celticu w styczniu 2020 roku za cztery miliony euro od Biastock, który nie stworzył lepszego życia. Wchodził na boisko głównie z ławki i przez ponad rok zagrał w 28 meczach i strzelił trzy gole. Ostatni raz pojawił się na boisku, kiedy rozegrał 65 minut (2: 0) w ligowym zwycięstwie z Aberdeen 27 lutego. W kolejce do meczu byli inni celtyccy napastnicy Otson Edward, Mohamed Elionzi i Le Griffiths.

Klimla będzie szóstym polskim rywalem Major League Soccer. Oprócz niego są to Fresmiswa Frankowski (Chicago Fire), Cocker Prespico (Philadelphia Union), Fresmis Tito (FC Cincinnati), Jarosva Niskoda (Portland Timber) i Adam Buxa (New England Revolution). Ponadto tego lata obrońca przeniesie się do Charlotte FC £ KS ¼d¼ – John Sophoski.

READ  Powołany przez rząd urzędnik wystąpił z pozwem przeciwko pierwszej w Polsce strefie czystego transportu

Na początek sezonu MLS 2021 New York Red Bulls Mecz Kansas City przegrał w sobotę 1: 2 u siebie. W następnym meczu przyszły zespół Patricka Klimali zmierzy się z Los Angeles Galaxy (25 kwietnia).

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *