To już oficjalne: Krzysztof Piątek nie zagra na Euro 2020!

To już oficjalne: Krzysztof Piątek nie zagra na Euro 2020!

Krzysztof Piątek nie zagra na zbliżających się mistrzostwach Europy: taką informację oficjalnie podał Polski Związek Piłki Nożnej. Hertha Striker kontuzjowany w ostatnim meczu ligowym w Berlinie: złamał kostkę. Po operacji przez kilka miesięcy będzie poza grą.

Krzysztof Bi ஸ்ட tech został kontuzjowany dwa dni temu po powietrznym pojedynku w drugiej połowie meczu Bundesligi pomiędzy Hertha Berlin a Schalke 04 Kelsenkirchen (2: 1).

Według Polskiego Związku Piłki Nożnej z szerszych badań wynika, że ​​Polska jest reprezentatywna Doznał złamania kostki.

Wczoraj Hertha ogłosiła, że ​​to koniec ligowego sezonu Bizancjum. Teraz Polski Związek Piłki Nożnej oficjalnie potwierdził, że 25-letni napastnik nie pojedzie na Euro 2020 od 11 czerwca.

„Krzysztof przysłał mi swoje testy, ale nie były zbyt ładne. W czwartek zawodnik miał dodatkowe porady lekarskie, które powinny odpowiedzieć na pytanie, czy operacja jest konieczna. Potwierdzony najgorszy scenariusz „ – mówi lekarz polskiego sztabu Jacek Jaroszewski.

Kiedy dodaje, po dzisiejszej operacji Krzysztof Piątek „Będzie przerwa 3-4 miesięcy, Zanim wrócił na pole.

„Niestety Kristoff nie może uczestniczyć w zbliżających się Mistrzostwach Europy. Bardzo nam przykro, to smutna wiadomość. Wszyscy trzymamy kciuki, aby Biotech wkrótce wrócił na boisko” – mówi Jaroszewski.

Obok Roberta Lewandowskiego i Arkadiusa Milika – jednym z naszych trzech napastników jest Krzysztof Bistek – który mógłby Prawie kilka spotkań dla pracowników na Euro 2020.

Do tej pory 25-latek grał w reprezentacji 18 meczów i strzelił w nich 8 bramek.

Wystąpił m.in. w trzech pierwszych kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2022 rozegranych w marcu: jeden mecz Wraz z Węgrami w Budapeszcie wszedł na listę snajperów.

Herta wystąpiła w 32 meczach w barwach BSC sezonu 2020/21, zdobywając 7 z nich.

READ  Tylko w pudełku: Mikey Vinevsky odrzuca skandal z "gwiazdą magazynu TVP INFO" w hotelu pod Ukowem
/ RMF FM

/ RMF FM

Więcej informacji w naszym nowym radiu internetowym RMF24.pl:


Zapytaj online teraz!

Radio RMF24.pl Pozwala poznać wszystkie najważniejsze wydarzenia w Polsce, Europie i na świecie.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *