Od środy możesz dołączać do pokojów Spaces podobnych do Clubhouse na Twitterze z poziomu przeglądarki

Od środy możesz dołączać do pokojów Spaces podobnych do Clubhouse na Twitterze z poziomu przeglądarki

Będziesz mieć możliwość dołączenia do Clubhouse Spaces, podobnych do Twittera, z poziomu przeglądarek internetowych na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, począwszy od tej środy Firma ogłosiła, Zwiększenie dostępności pokojów głosowych firmy w społecznościach. Wcześniej do Spaces można było dołączać tylko z aplikacji Twittera na iOS i Androida.

Możesz zobaczyć, jak Spaces wyglądają w Internecie na poniższych zrzutach ekranu, Z Twittera. Obraz po lewej stronie przedstawia to, co zobaczysz przed dołączeniem do przestrzeni. Osoba po prawej stronie pokazuje odległość z boku, dzięki czemu możesz przewijać Twittera podczas słuchania.

Spaces w internecie mają jednak duże zastrzeżenie: możesz dołączyć do Spaces, ale nie możesz jeszcze ich hostować samodzielnie, potwierdził rzecznik Twittera krawędź.

Twitter szybko otworzył Spaces i dodał funkcje w ciągu ostatnich kilku miesięcy, aby konkurować z dedykowaną aplikacją społecznościową Clubhouse i podobnymi funkcjami firm takich jak Discord i Facebook. Na początku maja Twitter zaczął udostępniać możliwość hostowania przestrzeni na urządzeniach mobilnych dla każdego, kto ma 600 lub więcej obserwujących.

READ  Kanadyjska Agencja Kosmiczna: Laboratorium w Ottawie zostaje zamknięte po ponad pięciu dekadach działalności

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *