Zamknij Dzikich Złotych Rycerzy, aby pozostać przy życiu, i zmuś Game 7 do zdefiniowania serii

Zamknij Dzikich Złotych Rycerzy, aby pozostać przy życiu, i zmuś Game 7 do zdefiniowania serii

Ulica. Poole, Minnesota (AP) – Minnesota Wild okazała się trudna do wyjścia. Vegas Golden Knights może trochę popracować nad wykończeniem.

Kevin Viala strzelił gola i asystował w trzeciej połowie, aby przerwać otwarcie bezbramkowego meczu, Cam Talbot zapewnił drugie zakończenie serii, a Wilde uniknął kolejnej eliminacji dzięki wygranej 3: 0 ze Złotymi Rycerzami w środowy wieczór.

Graliśmy w ten sposób przez cały rok. Kiedy do tego dochodzi, kiedy potrzebujemy dużej sytuacji, dużego meczu lub długiego okresu, wydaje się, że zawsze znajdziemy sposób ” – powiedział Talbot.

Seria pierwszej rundy powraca do Las Vegas na kluczowy mecz 7 piątkowej nocy. Colorado Avalanche, który zremisował ze Złotymi Rycerzami najlepszy wynik w sezonie regularnym w NHL, czeka na zwycięstwo w St. Louis Blues.

„ To szansa, aby wyjść na podwórko ze wszystkimi fanami podekscytowanymi i pełnymi emocji ” – powiedział prawicowy Riley Smith. „ Więc to są rzeczy, o których marzyliśmy jako dzieci. ”

Ryan Hartman strzelił pierwszego gola, a Nick Bjstad strzelił ostatniego gola, wspierając Talbota, który został zatrzymany 23 razy. Miał 38 zapisów w poniedziałek wieczorem, aby pomóc Wild ukraść Game 5, gdy był na szczycie 40-14.

Hartman powiedział: „ Wiedziałem, że nadejdą możliwości. To była tylko kwestia czasu. ”

Marc-Andre Fleury, który był zawieszony 21 razy, stracił trzy gole w drugim meczu z rzędu, pozwalając tylko na cztery w pierwszych czterech meczach.

Fiala, najlepszy strzelec drugiej drużyny w sezonie zasadniczym, w pierwszych pięciu meczach nie zdobył punktu, dopóki nie strzelił dwóch bramek w jak najlepszym czasie. Lewy skrzydłowy Szwajcar uderzył potężną grą kręgu, który wkradł się pod poduszkę Fleury.

Złote Rycerze prawie związali ją chwilę wcześniej, wykonując zdjęcie Chandlera Stevensona zza kręgu, którego Talbot nigdy nie widział. Alex Tosh był w zagłębieniu, argumentując, że został popchnięty przez Matta Dumbę, a cel został pomachany. Nawet wyzwanie przedstawione przez trenera Vegas, Petera Debora, tym razem nie powiodło się, po tym, jak dwa poprzednie gole w serii Joela Ericksona Ericssona zostały odwołane przez przegląd wideo.

READ  100 dni nad Pekinem kanadyjscy olimpijczycy wrzucają go na wyższy bieg

„ Gdyby ta osoba stała, prawdopodobnie nie siedziałbym tutaj teraz. Talbot powiedział:

Po 44:21 gry bez bramek, ten mocno sprawdzony mecz w końcu się otworzył, gdy odbicie po zablokowanym strzale uderzyło w Golden Knights i Viala znalazła miejsce na serię jeden na jednego z Hartmanem. Viala doskonale pielęgnuje swojego partnera i wysyła Hartmanna przez fluorescencyjną rękawiczkę, aby rozpalić tłum na poziomie 25 procent w Excel Power Center.

Wild próbowałby zostać 30. drużyną w historii NHL, która wygrałaby serię po deficycie 3: 1. Ostatnim był San Jose Sharks, następnie trenowany przez DeBoera, który pokonał Vegas w 2019. Minnesota zrobiła to dwukrotnie, obie w 2003 roku.

Złoci Rycerze, którzy dotarli do finałów Pucharu Stanleya w 2018 roku w ich inauguracyjnym sezonie, są od tego czasu 2-8 w play-offach w meczach z możliwością awansu.

Wierzymy w nasz zespół. Mamy już jeden mecz na naszej arenie domowej. To takie proste – powiedział kapitan Mark Stone.

Po pierwszej połowie bez kary intensywność stopniowo rosła. Marcus Foligno z Minnesoty zbadał Zacha Whitclouda z taką siłą, że jedna z rozpórek została poluzowana, oddzielając szklany panel, gdy obrońca w Vegas nagle przemknął przez otwartą przestrzeń.

Trener Wilde’a, Dean Evason, powiedział: „ Jest tam kilku wielkich, dużych facetów.

Dumba spłaszczył Touch ostrym lodowym ramieniem, co skłoniło kolegę z drużyny Złotych Rycerzy, Aleca Martineza, do zrzucenia rękawic z Dumbą w solidarności z Touchem. Cztery lata temu, aby chronić Dumbę w projekcie rozszerzenia, Wild zamienił Tucha na Vegas.

Dla Wild, środkowy okres musiał być kluczowym okresem, tak jak to miało miejsce przez cały sezon.

Wild Knights często pokonują najszybszy krok o jeden krok, szczególnie przy najdłuższej zmianie, pokonując Wild 22-1 w drugiej połowie ich zwycięstwa 3: 2 w poniedziałek i 72-40 w pierwszych pięciu meczach serii. Vegas również miało przewagę 8-1. Minnesota osiągnęła wyniki 61-46 na średnich oponach w sezonie zasadniczym.

READ  Henrik i Daniel Seiden na nowych stanowiskach konsultantów: „Jesteśmy w 100% zaangażowani”

Zmiany czcionek

Złote Rycerze, którzy nadal nie trafili na supergwiazdę Maxa Passiorettiego z powodu nieujawnionej kontuzji, powstrzymali obrońcę Brydena McNaba w drugiej rundzie z rzędu. Znajduje się na liście protokołów ligi COVID-19. Ryan Reeves również został podrapany, a Cody Glass zadebiutował po sezonie na linii trzeciej.

W przypadku Wilde’a obrońca Carson Susie przegapił swój drugi mecz z rzędu, a debiutant Calin Addison ponownie go zastąpił. Matt Boldi, który został wybrany w pierwszej rundzie w 2019 roku, brał udział w rozgrzewkach, ale został wykluczony ze składu.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *