Niezadowolony ze swojego miejsca Stokes powiedział piękne słowa o Kubakim

Po jednym Seria Piątkowy mecz குபாக்கி Był drugi, a Stokes trzeci. Ostatecznie skoczek z Sapila wypadł za scenę, a Piotria zajęła trzecie miejsce. Kubaki ich pokonał, aw drugiej rundzie poprawił rekord gór, zdobywając 144 metry.

Obejrzyj wideo
„Stoch przegrał z własnymi oczekiwaniami, Stocana może dać nam wiele radości”

Stokes skomentował rekord Kubakiego! Jakie słowa

– Ten rok to dobry początek. Dzisiaj było świetnie. Miłego dnia, bardzo dobre skoki. Co dalej? To, co zrobił Dawid, mogę tylko dodać do klęczących narodów! – powiedział Stokes w rozmowie z Eurosportem po drugim meczu Mecz Czterech Skoczni w Karmich-Bartenkirchen.

Co pokazał Stoch po swojej pierwszej karcie? „Nie możesz wyglądać jak trenujący sportowiec przed telewizorem”

– Czwarte miejsce może mnie trochę zasmucić. OK, ale co robić? Poza tym to wspaniale, że przekazuję swoją platformę firmie Biotech. Oczywiście wygrał ten etap dla siebie – powiedział Stoch. Kiedy osiągnął 132 metry, skoczek powiedział, że nie ma pojęcia, co stało się w jego drugim skoku. „Myślałem, że wszystko jest w porządku, a potem zostałem ściągnięty”. Nie wiem, czy to odbicie było zbyt płynne, więc na końcu nie miałem trochę prędkości, czy też było spowodowane wiatrem. Cieszmy się tym Nowym Rokiem! – Skończyłem słup.

Norweskie media zirytowane zakładką Kubakiego.  Nie doceniają jego dorobku i nie mogą przyjść z porażkąNorweskie media zirytowane zakładką Kubakiego. Nie doceniają jego dorobku i nie mogą przyjść z porażką

Stoch jest wyżej w 69. klasyfikacji DCS niż Kubaki. Oboje walczą o sukces

Stokes jest wyższy niż Kubaki w aktualnej kategorii ogólnej 69. Turnieju Czterech Skoczni. Zajmuje trzecie miejsce, 6,7 punktu za liderem Holver Eckner Granroot. Kubaki traci 8,6 punktu. Andrzej Stokana jest siódmy, a Piotra dziesiąta. Następny mecz TCS odbędzie się w sobotę i niedzielę w Innsbrucku. Oficjalne treningi i kwalifikacje zaplanowano na pierwszy dzień, a zawody odbędą się 3 stycznia. Na żywo na Sport.pl.

READ  Ponownie otwórz niebieski kaktus | Europiltsi

David Kubaki w Karmich-BartenkirchenKlasyfikacja generalna zawodów Czterech Skoczni. Wielka poprawa Kubakiego, ale Stoch jest jeszcze lepszy!

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *