Kiedy Marugame Udon otworzy swoją restaurację w Vancouver?

Kiedy Marugame Udon otworzy swoją restaurację w Vancouver?

Wreszcie zbliżamy się do jednej z najbardziej wyczekiwanych restauracji roku Marugame Udon W końcu zdradziła, że ​​w sobotę 24 lutego po raz pierwszy będzie obsługiwać gości w Vancouver.

„Oczekiwanie dobiegło końca. Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić otwarcie naszej lokalizacji w Vancouver” – powiedział w notatce prasowej restauracji Victor Hisao Misawa, prezes Marugame Udon International.

Będzie to pierwsza w Kanadzie lokalizacja znanej na całym świecie sieci udon, zlokalizowana w samym sercu miasta przy 589 Beatty St.

Restauracja na 80 miejsc będzie czynna codziennie w porze lunchu i kolacji od 11:00 do 21:00 i będzie oferować menu obejmujące udon w stylu Sanuki, tempurę i miski ryżowe podawane w dramatycznej, teatralnej scenerii.

Restauracja udon słynie z makaronów gotowanych na zamówienie

Goście będą zanurzeni w doświadczeniu Marugame od razu po wejściu do restauracji, która dysponuje otwartą kuchnią i możliwością oglądania charakterystycznego dla restauracji makaronu ugniatanego, krojonego i gotowanego na zamówienie.

Te makarony to gęsty, ciągnący się i tętniący życiem makaron udon, dzięki któremu Marugame zyskało światową sławę. „Udon w stylu Sanuki to specyficzny rodzaj makaronu udon, który ma swoje korzenie w japońskiej prefekturze Kagawa, wcześniej znanej jako region Sanuki, i jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej popularnych odmian udon w Japonii” – opisuje restauracja. „Udon w stylu Sanuki powstaje z prostej mieszanki wysokiej jakości mąki pszennej, wody i soli”.

Marugame stara się wyróżniać swoją teksturą udon – którą określa jako „trochę twardszą” niż tekstura innych producentów udon. Makaron podawany jest z zupą i różnymi dodatkami, co według nich jest „wielozmysłowym przeżyciem kulinarnym”.

W menu restauracji Marugame Udon w Vancouver znajdą się niektóre z ulubionych dań tej restauracji, takie jak Kake Udon, charakterystyczny makaron podawany z przezroczystym, lekkim bulionem kaki dashi, posypany cebulką i płatkami tempury; nikutama, ciągnący się makaron udon podawany z tradycyjnym japońskim curry, z marynowaną słodką wołowiną, karmelizowaną cebulą, jajkami na twardo, płatkami tempury i szalotką; i kitsune, z udonem w stylu sanuki w dashi i posypane słodkim smażonym tofu.

READ  Suncor mówi, że prezes i dyrektor generalny Mark Little zrezygnował

Co jeszcze znajdziemy w menu Marugame Udon?

Oprócz słynnego na całym świecie Udon Marugame, restauracja będzie serwować dania takie jak miski ryżowe, takie jak Chicken Katsu Curry Don (chrupiący kurczak katsu na ryżu polany japońskim sosem curry) oraz różnorodną tempurę. Jako atrakcyjny bonus, do każdej miski zakupionej w dniu otwarcia Marugame Udon w Vancouver dołączona będzie bezpłatna porcja tempury.

Pojawienie się Marugame Udon w Kanadzie jest punktem wyjścia do ekscytującej ekspansji od wybrzeża do wybrzeża. Placówka w Vancouver to 263. zagraniczna lokalizacja marki, która rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku w Japonii i liczy łącznie ponad 1000 lokalizacji. Obecnie firma aktywnie poszukuje franczyz, które pomogłyby Marugame Udon wzmocnić jej obecność w Kanadzie.

Choć wizyta w restauracji Marugame's Vancouver w weekend otwarcia może nie być idealna dla wszystkich, w marcu odbędzie się uroczyste otwarcie znane jako Marugame Matsuri (festiwal po japońsku).

„Byłoby wielkim zaszczytem być obecnym przy tej doniosłej okazji i nie mogę się doczekać, aby powitać naszych gości i podzielić się wyjątkowymi doświadczeniami Marugame z tętniącą życiem kulturowo społecznością Zachodniego Wybrzeża” – dodała Misawa.

On podąża @marugamecanada na Instagramie, aby otrzymywać aktualne informacje na temat nowej lokalizacji restauracji w Vancouver.


Więcej pysznych opowieści wideo o jedzeniu i napojach w Vancouver znajdziesz, śledząc dalej VIA uruchamia niesamowitą aplikację TikTok konto, @forkingawesomevancouver Na Instagramie i subskrybuj naszą stronę internetową Forking to świetny newsletter Dostarczane świeże do Twojej skrzynki odbiorczej w każdy czwartek.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *