Koreańscy internauci zachwycają się niesamowitą sylwetką Zendayi, porównując ją do prawdziwej modelki

Koreańscy internauci zachwycają się niesamowitą sylwetką Zendayi, porównując ją do prawdziwej modelki

Amerykańska aktorka Zendaya Niesamowite wrażenie zrobiła w Korei Południowej podczas wizyty na premierze filmu „Wydmy: część 2.'

W miarę zbliżania się premiery „Dune: Part 2” obsada Timothée Chalamet Zendaya udała się do Korei Południowej. Rozpoczęli swoją wizytę konferencją prasową, która odbyła się 21 lutego w hotelu Conrad Seoul w Yeouido, Yeongdeungbu-gu w Seulu.

22 lutego koreańscy fani, którzy mieli okazję zobaczyć Zendayę osobiście na czerwonym dywanie „Dune: Part 2”, z entuzjazmem podzielili się swoimi wrażeniami. Byli zachwyceni surrealistycznymi zdjęciami aktorki, zachwycali się jej niezaprzeczalnym wdziękiem i elegancją. Zobaczenie Zendayi z bliska było dla wielu spełnieniem marzeń i nie mogli powstrzymać się od zahipnotyzowania jej obecnością.

Pojedynczy wentylator abonent„,”„Zendaya była niesamowita w prawdziwym życiu, a oto zdjęcia z kamery jej fanów”. Koreańscy internauci skomentowali:Wow, to szaleństwo”, „Jej ciało jest takie surrealistyczne”, „Jest jak prawdziwa modelka”, „Jest taka wysoka i chuda”, „Nie wygląda prawdziwie. „To jak postać fikcyjna”. I „„Wygląda niesamowicie”.

Kolejny fan abonent„,”Zendaya w prawdziwym życiu jest dość szalona. Jej uśmiech jest tak piękny i tak słodki, że prawie zemdlałam. Internauci w tym Społeczność internetowa Skomentował: „„Myślę, że zaraz oślepnę”.Jej wyraz twarzy jest taki uroczy”, „Zendaya w prawdziwym życiu jest naprawdę szalona”, „Jest taka piękna”, I „Tak mi zazdroszczę, że poszłaś do niej osobiście!”

READ  Podsumowanie „Chicago Med”: Sezon 7, Odcinek 1 - [Spoiler] plony

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *