Jays Tiedemann podkreśla najważniejsze mecze ligowe przeciwko Phillies w pierwszym wiosennym „specjalnym” wydaniu – Sportsnet.ca

Jays Tiedemann podkreśla najważniejsze mecze ligowe przeciwko Phillies w pierwszym wiosennym „specjalnym” wydaniu – Sportsnet.ca

CLEARWATER, Floryda – Ostatnim razem, gdy Ricky Tiedemann zmierzył się z pałkarzami, obserwowało to zaledwie kilkudziesięciu obserwatorów i prawie wszyscy mieli na sobie sprzęt marki Blue Jays. Zmierzenie się z najlepszymi pałkarzami drużyny Phillies w sobotę przed publicznością było zupełnie innym wyzwaniem.

„Wspaniale było patrzeć, jak rosną” – powiedział Tiedemann. „Samo stanie na wzgórzu naprzeciwko nich jest czymś wyjątkowym. Zdecydowanie chciałem pokazać, na co mnie stać”.

Kontynuował: „Poczułem, że bicie mojego serca nieco przyspieszyło, ale czułem się dobrze”. „Tak naprawdę w ogóle nie czułem swojego ciała, więc to było dość szalone”.

Gdy mecz się rozpoczął, a adrenalina nieco opadła, czołowy zawodnik Toronto wziął sobie do serca radę Chrisa Bassetta, rozgrywającego Blue Jays: Tak, tacy zawodnicy jak Trea Turner i Bryce Harper należą do elitarnych zawodników w grze, ale ty nie Zrób to sam. Oznacza to, że staraj się kierować piłkę baseballową w rogi strefy uderzenia. Zamiast tego lepiej pozostać w trybie ataku.

Czasami Tiedemann postępował zgodnie z tą radą, osiągając prędkość 150,7 km/h swoją szybką piłką i wykonując 16 z 26 narzutów w drodze do ciosów JT Realmuto i Brysona Stotta. Jednak pozwolił też na mocny kontakt, w tym piłkę z powietrza w ścianę środkowego pola wykonaną przez Kyle'a Schwarbera i strzał Nicka Castellanosa w pole przeciwne.

„Kiedy ci goście zaczynają cię bić, dzieje się tak dlatego, że starasz się obchodzić ze swoimi rzeczami zbyt delikatnie, zamiast im je przekazać. Właśnie to widziałem w przypadku kija Castellano” – powiedział Tiedemann. „Po prostu staram się zachować delikatność w stosunku do moich rzeczy. Więc jako miotacz musisz po prostu grać w ataku, a nie w defensywie”.

W sumie leworęczny rzucił 1,1 rundy, jednocześnie pozwalając na jednego runa po dwóch trafieniach, co dla miotacza, który ma zaledwie 21 lat, był udanym debiutem w Lidze Grejpfrutowej.

READ  Zapowiedź światów kobiet: Kanada przeciwko Stanom Zjednoczonym

„Było dobrze” – powiedział Tiedemann, który na wiosnę doświadczył bólu lewego kolana/ścięgna podkolanowego. „Zdrowotnie czuję się dobrze, jestem z tego zadowolony.

Stąd Tiedemann spodziewa się, że w następnym meczu rozegra trzy rundy, z szansą na zdobycie czterech lub pięciu rund do zakończenia wiosennych treningów. Oczekuje się, że rozpocznie sezon w Triple-A Buffalo, gdzie będzie starał się odbudować sezon 2023, w którym kontuzje ograniczyły go do zaledwie 62 rund.

[brightcove videoID=6348576262112 playerID=JCdte3tMv height=360 width=640]

Guzman prawdopodobnie będzie potrzebował dodatkowego czasu

Z perspektywy czasu Kevin Guzman uważa, że ​​nieco przyspieszył. Po drugiej sesji wiosennej praworęczny odczuwał większy ból barku, niż się spodziewał, co doprowadziło do krótkiego okresu odpoczynku, który opóźnił jego postępy.

Jednak w sobotni poranek poczuł się lepiej po sesji treningowej w kompleksie rozwoju zawodników Blue Jays, więc wkrótce może w jakiejś roli zmierzyć się z pałkarzami. Zespół Blue Jays nadal pracuje nad kolejnymi krokami dla Guzmana, ale menadżer John Schneider powiedział, że jego powrót na kopczyk był „z pewnością zachęcający”.

Idealnie byłoby, gdyby Gusman rzucił około 75 narzutów kilka razy w meczach pokazowych, zanim zaczął grać na poziomie dużej ligi. Ponieważ do dnia otwarcia pozostało zaledwie dwa i pół tygodnia, bardzo trudno jest przewidzieć, że stanie się to do 28 marca.

Najprawdopodobniej sezon dla Blue Jays otworzy ktoś inny niż ubiegłoroczny trzeci starter Cy Young, a Gausman zadebiutuje później.

„Tak naprawdę nie usiadłem i nie myślałem o tym zbyt wiele” – powiedział. „Ale (dzień otwarcia) wydaje się, że coś zostało teraz odłożone na później. Oczywiście bardzo chciałbym zacząć w dniu otwarcia. To ogromny zaszczyt. Miałem szczęście, że zrobiłem to dwa razy w mojej karierze. świetna pierwsza gra: czysta karta. „Jest świetnie. Ale nie mam zamiaru się spieszyć”.

READ  British Columbia Hockey League zrywa więzi z Hockey Canada

José Berríos może rozpocząć inaugurację sezonu po minimalnych zmianach ze strony Blue Jays.

Stroman o meczu z Blue Jays: „Tylko zespół”

Marcus Stroman zmierzył się już z Blue Jays już raz, w 2022 roku, kiedy zmierzył się z nimi jako członek Cubs. Teraz, gdy jest w drużynie Yankees, stawka jest nieco wyższa, ponieważ każdy mecz ma konsekwencje dla dywizji.

Po tym, jak w piątek zagrał przeciwko Blue Jays, zapytałem Stromana, który ma obecnie 32 lata i rozpoczyna swój 10. sezon w dużej lidze, czy spotkanie ze swoją byłą drużyną aż tak wiele dla niego znaczyło.

„To po prostu kolejna gra, jeśli mam być z tobą szczery” – powiedział. „Powodem, dla którego czasami czuję się dobrze, jest to, że skupiam się na procesach. Jak na razie zadaję sobie pytanie: «Co zrobię w następnym starcie?» Jak rozpocząć proces zdrowienia? Jak zacząć pracę nad tym, aby jest lepiej? Więc tak, dla mnie to po prostu Team. Nie należę do osób, które lubią być ustawiane na takie mecze, bo czuję, że to działa przeciwko tobie, zwłaszcza rzucanie piłką. To nie jest sport, w którym możesz biegać ścianę i rzuć kogoś z większą siłą. Moje ciało dobrze radzi sobie z płynnością, a kiedy jestem spokojny, jest mi naprawdę dobrze. Najważniejszą rzeczą dla mnie jest zachowanie spokoju i skupienie się na oddechu.

Zapytany, czy utrzymuje kontakt z obecnymi Blue Jays, Stroman wymienił kilku najdłużej pracujących członków organizacji.

„Vlad, oczywiście, Bo (Bichette), Pete (Walker, trener miotaczy). Mam na myśli, że zawsze będę mieć głębokie relacje, wiesz? (Łapacz bulleyów Alex) Andreopoulos.

„Kocham wszystko w Toronto” – kontynuował. „Będę pierwszą osobą, która powie, że Toronto to niesamowite miasto. Mogę grać dla kraju i nosić ten strój, jestem naprawdę wdzięczny. Czuję, że wszyscy w Kanadzie zawsze okazują mi tyle miłości i szacunku Dlatego naprawdę czuję, że Toronto zawsze będzie częścią mnie”.

READ  Powrót do formy gwiazd przez Siakam nie wystarczy, ponieważ Raptors zakochują się w Pistons

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *