Jake Paul ogłasza swojego przeciwnika na mecz bokserski 15 grudnia

Jake Paul ogłasza swojego przeciwnika na mecz bokserski 15 grudnia

Jake Paul wybrał swojego kolejnego przeciwnika.

15 grudnia w Royal Caribe Resort w Orlando na Florydzie Paul (7-1, 4 KO) walczy z Andre Augustem (10-1-1, 5 KO) w zawodowej walce bokserskiej zaplanowanej na osiem rund. Walka odbędzie się w wadze cruiser.

Większość organizacji Value Promotions ogłosiła mecz w środowym komunikacie prasowym. Sprawdź poniższy post w mediach społecznościowych dotyczący pojedynku.

Paul w sierpniu zeszłego roku zwyciężył jednogłośną decyzją z byłą gwiazdą UFC Natem Diazem. Zwycięstwo pomogło Paulowi otrząsnąć się po słabej porażce niejednogłośną decyzją z wieloletnim rywalem Tommym Furym. Dla Paula, byłego YouTubera, który stał się zawodowym bokserem, sierpień jest odejściem od wzorca jego przeciwników, którzy składali się głównie z innych wpływowych osób i gwiazd mieszanych sztuk walki, takich jak Anderson Silva, Tyron Woodley i Ben Askren.

„Jestem zawodowym bokserem i chcę zostać mistrzem świata, więc muszę podążać ścieżką do wielkości, walcząc z ludźmi, którzy boksowali przez całe życie” – Paul stwierdził w oświadczeniu. „Do tej pory moja kariera bokserska opierała się na systemie pay-per-view, ale teraz to coś więcej niż tylko praca. Teraz chcę zdobywać doświadczenie na ringu przeciwko doświadczonym zawodnikom. W piątek przyjdę, aby udowodnić swoją wielkość, 15 grudnia na żywo w DAZN, aby świat mógł to zobaczyć.

August niedawno wrócił na ring po czteroletniej przerwie. W sierpniu ubiegłego roku jednomyślnie pokonał Brandona Martina w St. Louis.

„Nie mówię zbyt wiele” – stwierdził Augustus w oświadczeniu. „Zajmuję się tym biznesem! Jake Paul ma pieniądze, sławę, zespół i zasoby, ale nie ma mojego głodu. Kiedy zadzwoni dzwonek, pójdę prosto do Jake’a Paula i zadzwonię do niego i odeślij go z powrotem do YouTube na zawsze.

Na gali walki Shadacia Green (13-0, 11 KO) walczy z Franchónem Crews-Dezurnem (8-2, 2 KO) o wolny tytuł WBC w wadze super średniej.

READ  Vaughn Palmer: Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się, że rachunek za Puchar Świata podwoił się

Paweł kontra Transmisja na żywo w DAZN odbędzie się w sierpniu i będzie dostępna w ramach standardowej subskrypcji usługi, bez osobnej opłaty pay-per-view.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *