Harry’ego Stylesa widywano w okolicach Vancouver z urodzoną tu aktorką

Harry’ego Stylesa widywano w okolicach Vancouver z urodzoną tu aktorką

Wygląda na to, że Harry Styles przyjechał do miasta, aby odwiedzić rodzinne miasto swojej dziewczyny Taylor Russell.

Wygląda na to, że Harry Styles odwiedzi tę okolicę w ten weekend.

Fani gwiazdy popu zauważyli go w North Vancouver, a inny napisał, że on i dziewczyna Taylor Russell zatrzymali się w restauracji Hawksworth w Vancouver.

W piątkowy wieczór, 3 listopada, jedna osoba napisała na Twitterze, że jej kuzynka z Vancouver otrzymała od pary kwiaty; W formie listu podpisanego „HS+TR” para dziękuje „panu Hawksworthowi” za miłą kolację; Hawksworth to restauracja polecana przez Przewodnik Michelin Szef kuchni David Hawksworth Regularnie w centrum Vancouver Najwyżej oceniane w Kanadzie.

W sobotę obserwacje Stilesa przeniosły się do Deep Cove, skąd pochodzi Russell. the Zagubieni w kosmosie Aktorka pochodzi ze społeczności North Vancouver i uważa się, że jej rodzina nadal tam mieszka.

Na zdjęciach z Deep Cove Styles wydaje się nieść pudełko Honey Donuts, popularnego przysmaku z Deep Cove, spacerując po molo stanowym.

Fani byli podekscytowani możliwością zmierzenia się z tą parą.

@virginradiovancouver #zielony ekran Harry, gdzie jesteś (tylko żartuję) (w pewnym sensie)? @brooklyn #Harry Stiles #Vancouverbc #W centrumVancouver #fyp ♬ oryginalny dźwięk – 𝐘

@sydneyjclarkee


♬ I tak było – Harry Styles

READ  James Cameron nakręcił już sceny z Avatara 3 i 4

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *