Horoskop dzienny: 18 listopada

Skorpion.iStockPhoto / Getty Images

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Połączenie Merkurego z Neptunem w twoje urodziny zdziała cuda, jeśli chodzi o twoją zdolność patrzenia poza powierzchnię rzeczy, dzięki czemu możesz naprawdę powiedzieć, co się dzieje. Możesz mieć logiczny umysł, ale intuicja będzie równie ważna przez następne 12 miesięcy.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Postaraj się uciec od sytuacji, w której się obecnie znajdujesz i spojrzeć na nią z bardziej obiektywnego punktu widzenia. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że to nic innego jak drobny spór i nie warto się tym denerwować. Możesz pozwolić jej odejść.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Mając dzisiaj Merkurego połączonego z Neptunem, poczujesz potrzebę bycia bardziej otwartym i szczerym w swoich uczuciach, i to dobrze. Ale nie bądź tak otwarty i szczery, że konkurenci dowiadują się o tobie rzeczy, które, jeśli zostaną upublicznione, mogą sprawić, że będziesz wyglądać źle.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Twoje umiejętności komunikacyjne są na najwyższym poziomie i ujawnisz fakty, które zrobią wrażenie na innych, nie tylko dlatego, że nie mogą dowiedzieć się, jak je znasz. Nie masz oczywiście zamiaru ujawniać swoich źródeł, ale sprawisz, że to zadziała.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby pomóc innym czuć się dobrze ze sobą dzisiaj, ponieważ wtedy będziesz również czuł się dobrze ze sobą. Mały komplement zajdzie daleko, zwłaszcza w przypadku tych, którzy nie wydają się otrzymywać zbyt wiele komplementów. Docenią to.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Dzisiaj pokonasz wszelkie wyzwania, nie tylko dlatego, że wydajesz się wiedzieć, co się wydarzy, zanim to się faktycznie stanie. Widzenie siebie w motywach innych ludzi będzie działać na twoją korzyść do tego stopnia, że ​​niektórym może się to wydawać magią.

READ  Shakira zdała sobie sprawę, że była została oszukana z powodu utraty dżemu

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Mów, co masz dzisiaj na myśli, nawet ryzykując urazę potężnych ludzi. Twoja droga słów Nikt nie może zaprzeczyć, że wiesz, o czym mówisz – i nie możesz mieć wymówek, by nie robić tego, co mówisz.

Waga (24 września – 23 października):

Musisz pozostać pozytywny w swoim myśleniu i musisz pozostać skupiony na swoim pierwszym celu. Przez następne 24 godziny wszechświat będzie wysyłał ci różne ciekawe rzeczy i powinieneś je wszystkie zignorować. Celuj w górę i nic mniej.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Wygląda na to, że niektórzy ludzie nadal nie zdają sobie sprawy, kim jesteś i co możesz zrobić, więc nadszedł czas, aby pokazać swoje talenty i upewnić się, że od teraz jesteś w ich myślach każdego dnia. Niech blask twojego Skorpiona świeci daleko i szeroko.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Sprawy rodzinne powinny dziś dobrze Ci się układać, ale poprawią się, jeśli podążysz za swoimi instynktami i będziesz miał odwagę iść w kierunku, w którym Ci wskazują. Twoja ukochana osoba będzie ufała wszelkim podejmowanym przez Ciebie decyzjom, więc nie lekceważ ich.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Pomysły będą dziś przepływać przez twój umysł, ale tylko niektóre z nich są warte realizacji. Koziorożec ma być znakiem praktycznym, więc skup się na tych dwóch lub trzech pomysłach, które wydają się najbardziej obiecujące i są bezwzględnie lekceważone.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Może być prawdą, że pracodawcy i inne ważne osoby dużo myślą o Twoich talentach, ale ich opinie mogą się łatwo zmienić, jeśli wydajesz się tracić kontakt z rzeczywistością. Skoncentruj się tylko na marzeniach, które mają co najmniej 50-50 szans na spełnienie.

READ  Twój horoskop dzienny: 15 stycznia 2024 r

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Twój talent do sprawiania, by ludzie cię lubili, przyda się w ciągu najbliższych 24 godzin, szczególnie w dziedzinie pracy, w której musisz zająć się poważnymi zadaniami. Zastanów się dobrze, zanim zdecydujesz, kim chcesz być w swoim zespole – wybierz tylko najlepszych.

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *