Dlaczego niektórzy gracze na Super Bowl nie otrzymywali zapłaty za OLG?

Dlaczego niektórzy gracze na Super Bowl nie otrzymywali zapłaty za OLG?

Niektórzy obstawiający w tym roku Super Bowl wciąż czekają na wypłatę swojej wygranej, ponieważ… Ontario Lottery and Gaming Corporation Wypełniony zaległościami w weryfikacji „wyższej niż zwykle” liczby informacji bankowych graczy.

W oświadczeniu dla CTV News Toronto OLG potwierdziło, że na jego stronie internetowej i w serwisie zakładów sportowych Proline+ „istnieje znaczny napływ nowych graczy” przed tegorocznym Super Bowl, który odbędzie się 11 lutego.

„W rezultacie do OLG wpływa większa niż zwykle liczba wniosków o weryfikację konta bankowego i pracujemy nad rozwiązaniem tych zaległości” – oznajmił w e-mailu rzecznik OLG Tony Bitonti.

OLG nie potwierdził, jak długo proces weryfikacji był opóźniony ani ile kont oczekuje na weryfikację.

Rejestracja jest procesem jednorazowym, pod warunkiem, że nie nastąpią żadne zmiany w informacjach bankowych gracza, mówi Bitonti.

„Nasz proces weryfikacji jest zgodny ze standardami gier online określonymi przez naszą organizację, Komisję ds. Alkoholu i Gier w Ontario (AGCO)” – stwierdził Bitonti, dodając, że OLG ma obowiązek upewnić się, że wszystkie konta bankowe zostały zweryfikowane.

Chociaż minął miesiąc od zwycięstwa drużyny Kansas City Chiefs w Super Bowl LVIII, od tego czasu minęło prawie 21 pełnych dni roboczych. W Internecie tak twierdzi OLG Weryfikacja trwa zwykle mniej niż pięć dni roboczych – Chociaż w okresach dużego zapotrzebowania, jak w tym przypadku, może to potrwać dłużej.

„Opóźnienia w procesie weryfikacji mogą się pogłębić, jeśli potrzebne będą dodatkowe dokumenty lub informacje, co często ma miejsce” – stwierdził Bitonti.

„Doceniamy cierpliwość i zrozumienie naszych klientów, ponieważ pilnie pracujemy nad sprawdzeniem, a następnie weryfikacją kont bankowych tak szybko, jak to możliwe, zgodnie ze standardami iGaming obowiązującymi w tej prowincji”.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *