Krzyk 7 ma nowego reżysera i przywraca Neve Campbell

Krzyk 7 ma nowego reżysera i przywraca Neve Campbell

Krzyk 7 znalazł nowego reżysera w osobie Kevina Williamsona i będzie świadkiem powrotu Neve Campbell. Williamson ma długą historię związaną z franczyzą, napisał scenariusze do Scream, Scream 2 i Scream 4.

„Nie ma za co. Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić tę wiadomość!!! Sidney Prescott powraca!!!! Granie Sidneya w filmach Krzyk zawsze było świetną zabawą i zaszczytem. Wyrażam uznanie dla tych filmów i tego, co znaczą dla mnie nigdy nie osłabły. Jestem podekscytowany i bardzo dumny, że mogę powiedzieć, że poproszono mnie, z pełnym szacunkiem, o przywrócenie Sydney na ekran i nie mógłbym być bardziej zachwycony!!!”, Campbell napisał na Instagramie.

„Właściwie to mogę. Chociaż miałem niesamowite szczęście, że kręciłem te filmy zarówno z mistrzem horroru Wesem Cravenem, jak i cudownie utalentowaną ekipą Matta i Tylera, przez wiele lat marzyłem, jak wspaniale byłoby nakręcić jeden z nich tych filmów z Kevinem. Williamson stoi za sterami Drive. A teraz to się dzieje, bo Kevin Williamson wyreżyseruje Krzyk 7! To było jego dziecko i jego genialny umysł wyśnił ten świat. Kevin jest nie tylko inspiracją jako artysta, ale także drogi przyjacielu od wielu lat. Do niesamowitych fanów Krzyku: mam nadzieję, że jesteście tak samo podekscytowani jak ja. Do zobaczenia na planie @kevwilliamson.

Poniżej możecie zapoznać się z oświadczeniem Neve Campbell:

Ta wiadomość pojawiła się po tym, jak reżyser Christopher Landon, Melissa Barrera i Jenna Ortega opuścili prace nad nadchodzącym horrorem.

READ  B&B Spoilery na tydzień 17 października 2022 w The Bold and the Beautiful

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *