Twój horoskop dzienny: 14 listopada

Otwórz ten obraz w galerii:

Skorpion.istockphoto/Getty Images

Horoskopy, jeśli dzisiaj są Twoje urodziny

Jeśli w ciągu najbliższych 12 miesięcy przyjmiesz bardziej racjonalne spojrzenie, poznasz odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytania. Kiedy już zobaczysz te odpowiedzi, powinieneś postawić sobie za cel ich szerokie rozpowszechnianie, nawet jeśli sprawi to, że staniesz się niepopularny.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Każdy, kto kwestionuje Twój autorytet lub nawet Twoje metody, z pewnością dzisiaj tego pożałuje. Nie masz nastroju do siedzenia i słuchania krytyki, nawet jeśli w głębi duszy wiesz, że w dużej mierze jest ona uzasadniona. Uważaj świecie!

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Twoje umiejętności komunikacyjne mogą być bardzo dobre, ale w ciągu najbliższych 24 godzin z pewnością będą sytuacje, w których nie będziesz mógł się zrozumieć. Nie dlatego, że mówisz coś złego, ale dlatego, że niektórzy ludzie są za głupi, żeby to zrozumieć.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Twoja pewność siebie ponownie rośnie, a gdy rządząca planeta Merkury przejdzie przez Twój przeciwny znak, nie zawahasz się poinformować swoich przyjaciół i kolegów, co myślisz. Staraj się zachować pokorę, jeśli chodzi o pokazanie, że masz wspaniały umysł.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Wszelkie utrzymujące się wątpliwości, jakie możesz mieć w sprawach twórczych lub artystycznych, znikną dzisiaj, a będziesz się zastanawiać, jak i dlaczego pozwoliłeś, aby tak negatywny nastrój przejął kontrolę. Bez względu na powód, dla którego chcesz iść do przodu, idź dalej!

Lew (24 lipca – 23 sierpnia):

Możesz nie zgadzać się z tym, co mówi Ci dzisiaj starszy kolega lub osoba posiadająca władzę, ale nie bądź z tego powodu arogancki. Jeśli pomyślą, że próbujesz wystawić ich w złym świetle, mogą wykorzystać swoją pozycję, aby obniżyć cenę lub dwie.

READ  Richard Borghi ogłasza, że ​​odchodzi od młodych i niespokojnych

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Spodziewaj się dobrych wiadomości tego czy innego rodzaju w ciągu najbliższych 24 godzin. Jeśli utrzymasz otwartą komunikację z ludźmi, których ambicje odzwierciedlają Twoje, istnieje duża szansa, że ​​wkrótce będziecie robić wspólne postępy w błyskawicznym tempie.

Waga (24 września – 23 października):

Upewnij się, że każde słowo i wyrażenie, którego dzisiaj używasz, ma na celu podniesienie ludzi na duchu, a nie ciągnięcie ich w dół. Jeśli ci się to uda, twoi konkurenci i wrogowie będą cię chwalić za jasny i uczciwy sposób, w jaki przedstawiasz argumenty za zmianami.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Możesz optymistycznie patrzeć na to, co dzieje się na świecie, ale niektórzy ludzie, z którymi masz do czynienia, wydają się niesamowicie pesymistyczni. Nie pozwól, żeby ci ludzie sprowadzili Cię do swojego poziomu. Przypominaj sobie często, że życie ma sprawiać radość.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Gdy Merkury, planeta umysłu, przejdzie przez twój znak, zobaczysz i zrozumiesz, co się dzieje, znacznie wyraźniej niż większość innych ludzi. Wtedy będziesz w stanie przejąć inicjatywę i zacząć działać.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Szczęście nie jest czymś, co pojawia się nagle, ale jest także czymś, co sam sobie tworzysz poprzez sposób, w jaki pozwalasz sobie myśleć i czuć. Jeśli spodziewasz się dzisiaj dobrych rzeczy, dobre rzeczy z pewnością przyjdą na twoją stronę.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego):

Powiedz, co myślisz i nie przejmuj się ani przez chwilę, jeśli ktoś poczuje się urażony. Prosty fakt jest taki, że zbyt długo pozwolono im na sucho ustalanie zasad i ktoś odważny powinien rzucić im wyzwanie – ktoś taki jak ty.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Ostatnio byłeś dla siebie trochę surowy, szczególnie w pracy, gdzie wydaje ci się, że zawsze powinieneś być lepszy od wszystkich innych. Jedyną rzeczą, którą powinieneś się mierzyć, jest to, czy jesteś teraz lepszy niż byłeś wcześniej.

READ  Kolejne zestawy z okazji premiery zwiastuna „Spider-Mana”

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *