Kelly Clarkson wyjawia jedną rzecz, której jej dzieciom „nie wolno” mieć „nigdy” w domu

Kelly Clarkson wyjawia jedną rzecz, której jej dzieciom „nie wolno” mieć „nigdy” w domu

Choć wydaje się, że Kelly Clarkson odkryła, że ​​jest gwiazdą, jeśli chodzi o rodzicielstwo, piosenkarka i prezenterka telewizyjna przyznała, że ​​cały czas się uczy. Wychowując 9-letnią córkę Rave Rose i 7-letniego syna Remingtona Alexandra, piosenkarka podzielała znaczenie zasad – w szczególności jednego, którego, jak stwierdziła, nigdy nie zmieni w swoim domu.

Ponieważ Clarkson spędziła ostatnie dwie dekady w muzyce, zna ryzyko, jakie niesie ze sobą życie w centrum uwagi. Wydaje się, że wraz z pojawieniem się mediów społecznościowych ten niepokój piosenkarza tylko się zwiększył. powiedziałem ludzie„To może być bardzo trudne dla dzieci w ogóle, ale szczególnie dla dzieci, których rodzice są w centrum uwagi opinii publicznej. Powiedziałem im więc, że pod moim dachem w ogóle nie wolno im tego robić. ” [social media]„.

[See Kelly Clarkson In Concert – Tickets On Sale NOW]

Chociaż Clarkson może egzekwować tę zasadę w swoim domu, dzieli dzieci ze swoim byłym mężem Brandonem Blackstockiem. Przypomniała sobie, że jej córka forsowała standardy mediów społecznościowych. „Moja córka powiedziała: «No cóż, a co jeśli tatuś mi pozwoli?» Ja na to: «OK, jesteś tam cztery dni w miesiącu.» Ciesz się tym”. A teraz też im nie pozwoli. Wysłucham ich, jak podrosną, ale dopóki nie będą mieli mocnych argumentów, to nie.

Dowiedziawszy się, jak postępować z byłym mężem, Clarkson stwierdziła, że ​​przystosowanie się do nowego stylu życia wymaga czasu. „To wystarczająco trudne, gdy jest się żonatym i pochodzi się z dwóch różnych środowisk oraz różnych metod dyscypliny i edukacji. Robienie tego w różnych rodzinach może być trudne”.

Powrót do Wielkiego Jabłka

Podobnie jak wielu rodziców, Clarkson opowiadała o tym, jak surowa jest dla siebie, jeśli chodzi o macierzyństwo i wychowywanie dzieci. Chociaż większość ludzi może się z tym utożsamić, ona nalega, aby dać z siebie wszystko i zapewnić swoim dwóm dzieciom własną przestrzeń. „Myślę, że wykonuję całkiem dobrą robotę. Zdecydowanie nie jestem mamą-helikopterem” – powiedziała.

READ  Dzieci Zacha Galvinakisa myślą, że jest bibliotekarzem

[RELATED: Watch Kelly Clarkson Help Couple Get Married During Her Las Vegas Residency]

Clarkson niedawno zawiesiła swój program i przeniosła się wraz z rodziną do Nowego Jorku. Po spędzeniu czasu w mieście piosenkarka zaczęła ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Według gwiazdy najlepszy trening osiąga podczas poruszania się po ulicach Nowego Jorku. Żartowałem„Spacer po mieście to niezły trening”.

Kiedy kupujesz za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Zdjęcie: Theo Wargo/Getty Images

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *