Henry Cavill Wiedźmin zagra w Highlander Reboot – raport

Henry Cavill Wiedźmin zagra w Highlander Reboot – raport

Wiedźmin Henry Cavill może zagrać w nadchodzącym reboocie Highlandera reżysera Johna Wicka Chada Stahelskiego. Źródła podały termin Ten Cavill „może patrzeć na” tę rolę.

Nowe wydanie Highlander pochodzi między innymi z Lionsgate, studia filmowego stojącego za Johnem Wickiem, The Expendables i The Hunger Games.

W oryginalnym filmie Highlander z 1986 roku Sean Connery, Clancy Brown i Christopher Lambert grali nieśmiertelne postacie, które walczą ze sobą. Film znany jest również z promowania hasła „Może być tylko jeden”.

Powstało kilka sequeli, aw latach 90. wyemitowano sześciosezonowy program telewizyjny.

Według Deadline, Lionsgate od dłuższego czasu opracowuje restart Highlandera. Aktor Ryan Reynolds i reżyser Justin Lynn (Fast & Furious) podobno kręcili się wokół tego projektu przez lata. Nie ma jeszcze informacji, kto może zagrać w nowej grze Highlander ani kiedy zostanie uruchomiona. Na tym etapie szczegóły fabuły również nie są znane.

Oprócz nowego filmu Highlander w kolejce jest Stahelski Wyciągnij adaptację gry wideo Sucker Punch, Ghost of Tsushima. Jeśli chodzi o Cavilla, ma on ponownie pojawić się jako Geralt w nadchodzącym drugim sezonie Wiedźmina Netflix. Premiera spodziewana jest jeszcze w tym roku.

READ  Strażnicy Nowej Republiki nie są już w aktywnym rozwoju

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *