Czy Jacquelonia zwolni trenera? Po trzech porażkach z rzędu jego praca wisi we włoskim futbolu

Czy akcja się zmieniła? Jest na to wiele oznak. Bokton Jazz może zostać zwolniony jako trener każdego dnia Jacellonia Biastock. Po trzech kolejnych porażkach i dwóch punktach w ostatnich sześciu meczach, jego pozycja wisi na włosku. Dzieje się tak pomimo tego, że był asystentem przez bardzo długi czas Adam Navakka Wydawał się mieć przytłaczające poparcie zarządu.

Obejrzyj wideo
Marciniak odpowiada na krytykę Legii i Rago: „Najgroźniejszym trendem jest dobór sędziów przez kluby”

Jednak prowadzona przez Zająca Zagielonia nie tylko się nie rozwinęła, ale nastąpiła też porażka. Na niej od początku sezonu grê Trudno było to zobaczyć, ale to w pistolecie mogli wybaczyć, dopóki wyniki nie były prawidłowe. Po zajęciu 6. miejsca w rundzie kolejny okres przygotowawczy pod moim okiem Bokton Sajak Wiosną gra zespołu Biastock była jeszcze gorsza, a szczęście do pozytywnych wyników dobiegło końca. W ostatnich sześciu meczach Zagillonia zdobyła tylko dwa punkty i dwie bramki. W ostatnich trzech meczach przegrał trzy razy w kiepski lub dramatyczny sposób, nie strzelając ani jednej bramki. Co więcej, nie jest to kwestia wykonania, bo w tych 270 minutach dobre warunki jazzowych muzyków można policzyć na palcach jednej ręki.

Pościg jest zerwany. Jeden gol, ale trzy czerwone kartki

A trener Jacquelonii nie miał problemu. – Było przede wszystkim kolorowe. O to mi chodzi, to musi być kolorowe. Dziś pokazaliśmy, że nadal będziemy walczyć – powiedział fatalnie po porażce Ścigają (0: 1). Problem w tym, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że tylko jego zawodnicy będą „walczyć”. Po trzeciej porażce z rzędu Zagillonia mogła nawet awansować na 13. miejsce w tabeli (obecnie 12.), klub jest bardzo zdenerwowany Beastoke i może zdecydować się na zmianę trenera w najbliższych dniach.

READ  Portugalia i Polska zdobyły finały Mistrzostw Świata

Trener Bokton Jazak zdobył z zespołem 25 punktów w 21 meczach ligowych Zagillonii, średnio 1,19 punktu na mecz. Przez 13 lat, czyli od sezonu nowicjuszy w turnieju Zagillonia, żaden trener nie strzelił tak źle. Złośliwe osoby mogą przypomnieć, że jazz Jacellonia zasługuje na jeszcze mniejsze uwolnienie ze swojej gry.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *