Giuliani próbował kupić czas Trumpa, ale zadzwonił pod zły numer. Nagranie wyciekło. „Proszę …” | Wiadomości z całego świata

Rudy Giuliani jest osobistym prawnikiem Trumpa i jednym z jego najbliższych współpracowników – odpowiada za zgłoszenie Protesty Głosowanie w niektórych stanach. Po środowych zamieszkach nie odrzucił Trumpa (jak to zrobiło wielu z jego pracowników administracyjnych Białego Domu), ale do ostatniej chwili próbował naciskać na senatorów, aby zmniejszyli liczbę głosów w Kolegium Elektorów. Jak opisuje Business InsiderW ten sposób chciał na jakiś czas „kupić” Trumpa – aby Republikanie mogli dostarczyć dodatkowe dowody rzekomego oszustwa wyborczego.

Obejrzyj wideo
Senat USA. Przemówienie Jamesa Langforda zostało przerwane przez infiltrację zwolenników Trumpa

Prawnik Trumpa od jakiegoś czasu próbuje go kupić. Nagranie wyciekło. „Spróbuj to opóźnić”

Giuliani, który chce przedłużyć liczenie głosów o godz. 19:00 czasu lokalnego w środę 6 stycznia, zdecydował się zadzwonić. Senator Poproś o pomoc Tommy’ego Doverville w stanie Alabama i rozszerz proces. Dowiedziawszy się o tym, adwokat Trumpa wybrał zły numer i wysłał wiadomość głosową na numer innego senatora. Nagranie wyciekło (wysłane do redakcji „Wysłać”) I możesz usłyszeć następujące fragmenty:

Nasi republikańscy przyjaciele musimy opóźnić ten proces, aby uzyskać więcej informacji o oszustwach wyborczych. Spróbuj to opóźnić. (…) Wiem, że tak [kongresmeni – red.] Spotykają się ponownie dziś wieczorem o ósmej, ale … jedyną strategią, jaką możemy zastosować, jest spowolnienie ich i uwolnienie nas do jutra, najlepiej do jutrzejszego końca dnia.

Powiedział Giuliani. – To da nam możliwość powołania ustawodawców, którzy są już bardzo bliscy cofnięcia głosów – zaznaczył.

Jednak wysiłki prawnika Trumpa poszły na marne i 7 stycznia Kongres USA po podliczeniu wszystkich głosów oficjalnie ogłosił zwycięstwo w wyborach prezydenckich. Stany Zjednoczone Jest Joe Biden, Który wygrał marżą 306 głosów (Trump miał 232 głosy).

Tuż przed wybuchem zamieszek Giuliani wygłosił przemówienie, w którym uspokoił wyborców Donalda Trumpa. Wybory Imitacja. – Jeśli przeprowadzą takie uczciwe wybory, dlaczego nie udostępnią natychmiast wszystkich informacji? Dlaczego ukryli dowody? Sprawcy ukrywają dowody! Spróbujmy walczyć, wiemy, że doszło do oszustwa! powiedział.

READ  Eksperci od tragedii w Kosowie. „To jest pomieszanie z osobami zaangażowanymi w przemoc w rodzinie”.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *