Connor Hellebuyck Stellar, gdzie odrzutowce zestrzeliły antresolę w grze 1

EDMONTON – Conor Hillebwick uratował 32 obronne bramki Winnipeg Jets w wygranym 4: 1 meczu z Edmonton Oilers w środę, otwierając serię kwalifikacji do pierwszej rundy.

Dominic Toninato i Tucker Pullman strzelali gole, a Kyle Connor i Blake Wheeler dodali puste siatki do Winnipeg w swoim pierwszym spotkaniu z Edmontonem od 1990 roku w Smith Division Days.

Hellebuyck był wybitny w swoje 28. urodziny. Zdobywca Vesina Cup w zeszłym sezonie wpatrywał się w lawinę strzałów w ostatnich minutach, gdy gospodarze walczyli o bramkę.

Zawodnik Edmonton, Jesse Bologgarve, strzelił swojego pierwszego gola w fazie playoff w swoim pierwszym sezonie w National Hockey League. Zawodnik Edmonton Mike Smith strzelił 18 rzutów obronnych jako przegrana.

Żaden kibic nie był wpuszczany na Rogers Place, ale Alberta Health zapewniła zwolnienie dziesiątkom pracowników służby zdrowia z pierwszej linii, którzy mogli wziąć udział w środowym meczu.

Drugi mecz odbędzie się w piątek w Edmonton przed trzecim i czwartym meczem odpowiednio w niedzielę i poniedziałek w Winnipeg.

Kapitan Oilers Connor McDavid oficjalnie odebrał swoją trzecią nagrodę Art Rossa jako lider punktacji sezonu regularnego w NHL w środę, kiedy zakończyły się kampanie Calgary Flames i Vancouver Canucks.

24-latek strzelił 33 gole i strzelił 72 w 56 meczach, czyli o 21 punktów więcej niż jego kolega z drużyny i wicemistrz Leon Dreisitel. Obaj olejarnie odroczono w środę.

Edmonton może się pochwalić grą o największej sile w NHL, ale nie wykorzystał swojej jedynej szansy z przewagą mężczyzn.

Edmonton miał rozpęd, który rozpoczął się w pierwszym meczu z rekordem 7: 3: 0 w porównaniu z wynikiem 3: 7 dla Winnipeg w ostatnich 10 meczach sezonu regularnego.

Prowadzeni przez McDavida z siedmioma bramkami i 15 asystami, Nafciarze wygrali również serię sezonu 7-2.

Ale samoloty przyniosły trudny mecz w pierwszej grze, okradając czas i miejsce z ataku na Edmonton i wiążąc ciała i kije Eulera.

Edmonton pokonał gości 22-14 w dwóch kategoriach, ale mecz zakończył się remisem 1: 1, zanim doszło do 3.

READ  Dawna gwiazda Bears chciała uderzyć twarz Aarona Rodgersa „On Still Posiada cię”

Gra toczyła się jeszcze przez kilka sekund, po czym bramka bramkowa zwycięzcy Toninato zadebiutowała o godzinie 10:46 w trzeciej połowie.

Nachylił się w stronę podmuchu Logana Stanleya z linii niebieskiej, ale dysk odleciał szybko i nie od razu wskazywał na cel.

Toninato rozgrywał dopiero trzeci mecz dla Winnipeg. 27-latek zadebiutował w ostatnim, drugim meczu sezonu zasadniczego.

Gates zremisował 1: 1 z Pullmanem o 11:01 w drugiej połowie.

Smith nie zabezpieczył odbicia po strzale Blake’a Wheelera, a Pullman zamknął piłkę pod bramkarzem w Edmonton.

Puljujarvi strzelił pierwszego gola w drugiej połowie na 8:24.

Strzał kolegi z drużyny Tysona Barry’ego odbił się od niebieskiej linii od obrońcy Gates, Dylana Demello, do Puljujarviego, w róg i szył pod pachą Hellebuycka.

Winnipeg pokonał Edmonton 31-19 w pierwszej połowie bez bramek.

Josh Archibald w Edmonton przeprowadził największe badanie tego okresu, jednak obrońca DeMelo został zmiażdżony na deskach.

Uwagi: Pomagasz Wheelerowi zdobyć 29 wiodących punktów kwalifikacyjnych kariery? Napastnicy Jets Pierre-Luc Dubois (nieznany) i Nikolai Eilers (górna część ciała) zostali podrapani w środę? Napastnik Zach Kasyan wpadł do składu po opuszczeniu 11 meczów z powodu kontuzji dolnej części ciała.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *