TimeSplitters Studio Wolne radykalne poprawki dla nowego wpisu na końcu

TimeSplitters Studio Wolne radykalne poprawki dla nowego wpisu na końcu
Po latach spekulacji, próśb fanów i fałszywych startów, TimeSplitters w końcu powraca, dzięki wydawcy Deep Silver i wielu oryginalnym programistom. Deep Silver ogłosiło dzisiaj, że wielu „głównych członków oryginalnych” Free Radical Design połączyło siły, aby naprawić studio pod tą samą nazwą, w tym założyciele Steve Ellis i David Doak. Studio będzie spółką zależną Deep Silver.

„Dopóki nie możemy w końcu potwierdzić, że studio zostało utworzone i że mamy plan na nadchodzące TimeSplitters, to niewiarygodne” – powiedział Ellis. Kto jest dyrektorem rozwoju studia. „Chociaż obecnie nie możemy powiedzieć nic więcej, nie możemy się doczekać, aby udostępnić te informacje w przyszłości”.Niestety, być może będziemy musieli trochę poczekać, aby zobaczyć, co robią wolne rodniki; Rozwój nowych TimeSplitterów nie powinien rozpocząć się przez kilka miesięcy, ponieważ zespół spodziewa się, że najpierw poświęci czas na budowę swojego studia w Nottingham.

TimeSplitters to seria strzelanek z perspektywy pierwszej osoby Mastermind autorstwa Doaka, Ellisa, Karla Kiltona i Graeme Norgate po opuszczeniu rzadkich czterech lat wcześniej. TimeSplitters został wydany po raz pierwszy w 2000 roku jako gra premierowa na PlayStation 2 i przypominał elementy z wcześniejszych rzadkich gier, takich jak GoldenEye 007. Miało to miejsce w różnych okresach z 18 osobnymi postaciami walczącymi z tytułowym wrogiem, stworzeniami, które mogą podróżować. czas i wrak historii za pomocą specjalnych kryształów.

Wylądował sequel w TimeSplitters 2 w 2002 roku, a kolejny wpis w 2005 roku zatytułowany TimeSplitters: Future Perfect. Po tym, jak Free Radicals walczyło ze znalezieniem wydawcy czwartej gry, prawa spadły na Crytek przez lata, zanim rodzic Deep Silver, Koch Media, kupił ją w 2018 roku.

Rebecca Valentine jest korespondentką wiadomości dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze Osadź tweeta.

READ  Do tej pory zaktualizowano całą zawartość zablokowanego karmienia kroplowego w GTA Online San Andreas Mercenaries

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *