„Conan O'Brien Must Go” ma maksymalny czas antenowy

„Conan O'Brien Must Go” ma maksymalny czas antenowy

Panel Kobiety w Muzyce 2024

„Conan O'Brien Must Go” wreszcie zostanie wydany. Długo dojrzewający projekt, który został ogłoszony w zeszłym roku podczas prezentacji Warner Bros., teraz ma mieć premierę. Discovery, czyli: czwartek, 18 kwietnia o godz.

O'Brien ogłosił datę premiery czterech odcinków serialu w sobotę na SXSW podczas rozmowy na scenie z komikiem Nickiem Krollem.

Narratorem początku filmu „Conan O'Brien Must Go” jest reżyser Werner Herzog. O'Brien powiedział sarkastycznie: „Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć tożsamości tej osoby”.

„Conan O'Brien Must Go” jest inspirowany podcastem O'Briena „Conan O'Brien Needs a Fan” (w którym rozmawia ze słuchaczami z całego świata) i śledzi spotkania gospodarza z fanami w Norwegii. Tajlandia, Argentyna i Irlandia. Conaco jest producentem serialu, a O'Brien i Jeff Ross pełnią funkcję producentów wykonawczych.

O'Brien powiedział, że zdjęcia do produkcji w danym kraju potrwają od tygodnia do 10 dni.

Conana O’Briena

Conaco

„Na całym świecie są zabawni ludzie i wszyscy mają swój własny rytm” – powiedział O'Brien. „Wszyscy w Irlandii są komikami… Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, którzy nie wiedzą, kim jestem, nie obchodzi mnie to. Jestem uzależniony od komunikacji, uwielbiam kontaktować się z ludźmi. Myślę, że ten program jest w moim stylu otrzymania mojej poprawki.”

„Conan O'Brien Must Go” spełnia obietnicę, którą złożył po raz pierwszy, gdy O'Brien ogłosił w 2020 r., że jego wieczorny program „Conan” w TBS zakończy się w czerwcu 2021 r. Częścią planu było uruchomienie przez O'Briena serialu Weekly dla HBO Max, gdzie podpisał kontrakt na nowy cotygodniowy serial rozrywkowy, którego premiera odbędzie się w następnym roku.

Ale rok 2022 minął bez żadnych oznak nowej oferty dla O'Briena. Albo, jeśli o to chodzi, jakiekolwiek nowe odcinki jego programu podróżniczego „Conan Without Borders”, który również był emitowany w TBS.

Jeśli chodzi o nowy wyświetlacz, „wygląd mógłby stać się bardziej kinowy”. Możemy używać dronów i mamy pieniądze na używanie kostiumów. „Mamy o wiele więcej do zrobienia niż wtedy, gdy przez tydzień byliśmy w terenie na wakacjach” – O'Brien powiedział o występie w tym programie w porównaniu z jednorazowym programem specjalnym „Conan Without Borders”.

„Conan” przez 11 lat emitował telewizję TBS, kończąc 28-letnią karierę w telewizji TBS. „Conan Without Borders” odwiedził 13 krajów i zdobył nagrodę Emmy.

O'Brien powiedział, że jest gotowy porzucić świat talk show po prawie trzech dekadach. „To było łatwiejsze, niż myślałem… Robiłem to przez 28 lat i zdałem sobie sprawę: OK, zrobiłem to”. Nie wiemy, ile czasu mamy w życiu, a chcę podwoić to, co chcę teraz zrobić. Lubię rzucać sobie wyzwania i próbować nowych rzeczy.”

Od zakończenia „Conana” O'Brien skupił się na budowaniu swojej firmy medialnej „Team Coco”, mając na uwadze rosnące imperium podcastów. Obejmuje to „Conan O'Brien Needs a Friend” (z Conanem O'Brienem, Soną Movsesyan i Mattem Gurleyem), który ma ponad 427 milionów pobrań. Zespół Coco, który SiriusXM nabył w 2022 r., obejmuje treści cyfrowe, treści związane z marką, wydarzenia na żywo, towary i inne produkty.

READ  ZZ Top Play „Gimme All Your Lovin” na ostatnim koncercie Dusty Hill

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *