Pokimane opuszcza Twitch po dekadzie streamowania

Pokimane opuszcza Twitch po dekadzie streamowania

Wiara "Pokimane" Anys odbiera nagrodę Twitch Streamer of the Year 2018 w Nowym Jorku.

zdjęcie: Dave’a Kotinsky’ego (Obrazy Getty’ego)

Jedna z najpopularniejszych kobiet na Twitchu nie będzie już transmitować na platformie, na której po raz pierwszy została gwiazdą. Opisując to jako „koniec pewnej ery”, Iman „Pokemane” Anis ogłosiła swoje odejście z serwisu należącego do Amazona w 2018 roku. Post na X/Twitterze z 30 stycznia. Do tweeta dołączyła oficjalne zdjęcie promocyjne aplikacji Twitch, na którym widać jej twarz, wskazujące, jak blisko była w przeszłości związana z tą witryną.

Pokimane transmituje na żywo co najmniej od 2012 roku. Oficjalnie założyła swój kanał na Twitchu w 2014 roku i w ciągu dekady, która minęła, zgromadziła około 9,3 miliona obserwujących. Jej osobowość jest żywiołowa i znana z dużego poczucia humoru. Jej pobyt na platformie nie był oczywiście pozbawiony kontrowersji. W listopadzie 2023 roku wyruszyłem w podróż Wycieczka z przeprosinami dotyczącymi plików cookie Po tym, jak zawołała widza, który narzekał na cenę przekąski, nazwała ją „spłukanym chłopcem”. Jednak Pokimane ewoluował w jedną z twarzy Twitcha. Teraz żegna się i wyjeżdża na zielone pastwiska.

„Twitch jest moim domem od dziesięciu lat” – powiedział Pokémon. „Ale nadszedł czas, aby podziękować za wszystkie wspomnienia i miłość, którą miałeś przez całe moje życie Liga, Fortnite& Pomiędzy nami dni.”

Właścicielem firmy jest Amazon Wskocz na sygnały Pokémon Aby pogratulować jej „niesamowitej podróży”, którą odbyła przez ostatnie 10 lat, i powiedzieć, że wszyscy są dumni ze wszystkiego, co osiągnęła, i nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co będzie dalej robić w swojej karierze streamingowej. Nie jest jasne, gdzie teraz trafi. Jeśli zdecydujesz się pozostać przy transmisji strumieniowej na żywo, w słońcu transmisji strumieniowej dostępnych jest wiele opcji, w tym Facebook i Kick (oprócz… Amorant I xQc) i YouTube (gdzie Ludwik przepływ prądu).

Kotaku Skontaktowałem się z Pokimane z prośbą o komentarz.

Już od nieco ponad roku mieliśmy sygnały, że to nastąpi. We wrześniu 2022 roku Pokimane tak powiedział Twitch nie jest już „kreatywnie satysfakcjonujący”., wyjaśniając, że zamierzała mniej streamować i częściej korzystać z innych platform, takich jak Instagram i TikTok. Wydaje się, że realizuje ten zamiar, ponieważ od około czterech dni nie transmitowała na Twitchu, ale była bardziej aktywna na innych kanałach społecznościowych.

READ  WWE zwalnia Williama Regala, Dave'a Kapoora i innych wieloletnich pracowników

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *