Apple wprowadza na rynek nowy, wspaniały pasek Apple Watch Sport i wspaniałe tarcze zegarków

Apple wprowadza na rynek nowy, wspaniały pasek Apple Watch Sport i wspaniałe tarcze zegarków

Co roku Apple produkuje kolekcję Black Unity. W ramach inicjatywy na rok 2024 Apple w ciągu najbliższych kilku dni wprowadzi na rynek nowy, fajny pasek sportowy do zegarka Apple Watch. Towarzyszy mu wybór nowych tarcz zegarków, a także tapet na iPhone'a i iPada. Uczta dla Twoich oczu.

Pasek sportowy to najbardziej dostępne akcesorium do zegarka Apple Watch, wykonany z miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu, który wygodnie leży na nadgarstku przez cały dzień. Nowa wersja nosi nazwę Black Unity Sport Band i jest idealna na wiosnę, ozdobiona czerwonymi, zielonymi i żółtymi kwiatami na czarnym tle.

Więcej z ForbesaData premiery iOS 17.3: Apple potwierdza, kiedy pojawi się ważna aktualizacja dla iPhone'a

Apple twierdzi, że każdy zespół jest wyjątkowy W wiadomości: „Pasek sportowy Apple Watch Black Unity zawiera szereg abstrakcyjnie uformowanych kwiatów na całym pasku w kolorach czerwonym, zielonym i żółtym. Zainspirowany bogatą różnorodnością kulturową społeczności Czarnych na całym świecie, firma Apple zastosowała unikalny proces nakładania warstw kwiatów, aby stworzyć niewielkie różnice w konstrukcji każdego pasma, dzięki czemu nie ma dwóch dokładnie takich samych pasm.

To nie wszystko. Apple dostosowało także sworzeń blokujący, który zwykle jest prostym kawałkiem aluminium. Ale tutaj jest wygrawerowane coś, co Apple przewiduje dla specjalnych edycji takich jak ta. Apple ponownie: „Przypinka do bransoletki jest pokryta trwałym, diamentowym wykończeniem z włókna węglowego i zawiera wygrawerowane słowa „Truth, Strength, Solidarity” oraz jedno z czterech symbolicznych logo kwiatów. To wiele do przekazania, ale wygląda dobrze.

Tarcze zegarków mają wiele różnych kształtów, od skupiska kwiatów po skupisko znajdujące się pośrodku, gdzie znajdują się wskazówki zegara.

READ  Wydarzenie Apple wrześniowe: nowe produkty oczekiwane po iPhonie 15

Podnieś nadgarstek, a kwiaty zakwitną na Twoich oczach (nawet jeśli chcesz tylko poznać godzinę).

Ozdobny design to nie tylko wiosna. Chodzi o zaprezentowanie „pięknego wzoru kwiatowego, który oznacza dożywotnie zaangażowanie w dążenie do bardziej sprawiedliwego świata”.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *