Nowe AirPods Pro firmy Apple z Magsafe spadają do 190 USD w Best Buy

Apple właśnie opublikowało plik Etui ładujące MagSafe Opcja dla słuchawek bezprzewodowych AirPods Pro zaledwie dwa tygodnie temu, ale już w sprzedaży w cenie ponownie. Dziś są dostępne pod adresem najlepsza oferta Za jedyne 190 USD to o 60 USD (24%) mniej niż zwykła cena 250 USD. Spodziewamy się, że Amazon wkrótce dorówna tej cenie, ale na razie sklep internetowy ma Słuchawki douszne za 200Tylko kolejne 10 dolarów.

Kup Apple AirPods Pro w Best Buy — 190 USD

AirPods Pro ma solidną wartość Punktacja w engadżecie 87Dzięki ulepszonej jakości dźwięku, dobrej aktywnej redukcji szumów, wodoodporności IPX4, lepszemu dopasowaniu do większej liczby rozmiarów uszu i stałemu dostępowi do Siri. Oferuje również sterowanie dotykowe, które pozwala łatwo przełączać się między trybami, na przykład eliminacją szumów i trybem „przezroczystości”, który pozwala słyszeć rozmowy, hałas z ulicy i inne.

Jednak kompatybilność sprzętowa Apple jest najbardziej atrakcyjną cechą w porównaniu na przykład z bezprzewodowymi słuchawkami Sony WF-1000XM4. Pozwala to szybko przełączać się między iPhonem, iPadem i komputerem MacBook. Żywotność baterii wynosi do 5 godzin bez ANC lub trybu przezroczystości lub 4,5 godziny słuchania (3,5 godziny rozmów) z włączoną funkcją ANC.

W ramach nowych AirPods i MacBook Pro początekApple AirPods Pro dało etui ładujące MagSafe. Tak jak poprzednio etui posiada wbudowaną baterię, która pozwala na pracę do 24 godzin bez konieczności sięgania po gniazdko ścienne. MagSafe sprawia, że ​​ładowanie jest wygodniejsze, chociaż etui magnetycznie przykleja się do kompatybilnych ładowarek, takich jak Dysk MagSafe firmy Apple.

Cena Best Buy w wysokości 190 USD sprawia, że ​​AirPods Pro z MagSafe są prawie tak tanie, jak wcześniej widzieliśmy AirPods Pro bez MagSafe. Prawdopodobnie nadal będą się sprzedawać dość często, ponieważ są dostępne od końca 2019 r. I nowy model może być Rurka wkrótce zgaszona.

READ  Jak Crusader A1 Spirit pasuje do gamy większych statków w „Star Citizen”?

Uzyskaj najnowsze oferty na Czarny Piątek i Poniedziałek Internetowy, odwiedzając Strona główna naszych ofert i co za tym idzie? EngadgetDeals na Twitterze.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *