Andrzej Cybertovich o prawach kobiet. Kontrowersyjny komentarz

Andrzej Cybertovich o prawach kobiet.  Kontrowersyjny komentarz

W Polsce dyskusje na temat sporu własnościowego Poronienie. Kwestia ta była przedmiotem wielu debat, których efektem były różne spojrzenia na koncepcję kobiecego ciała. Profesor Andrzej Sibertovich, doradca prezydenta, przedstawił w tej sprawie kontrowersyjne stanowisko. Andrzej Duda.

W programie „Kawa na ławce” powiedział: – Nawet jeśli kobieta jest właścicielką swojej macicy, ale gdy w jej macicy występuje mieszany skład genetyczny – nie w wyniku gwałtu – kobieta przestaje być jedyną właściciel płodu.

– Ten płód ma potoczne znaczenie innego mężczyzny, a formuła „Jestem właścicielką mojej macicy” nie dotyczy sytuacji, w której kobieta po raz pierwszy zgodziła się począć, czy możliwość zajścia w ciążę – kontynuował prof. Cybertovich.

Grupy opozycyjne domagały się rezygnacji ze stanowiska premiera. W takiej sytuacji Pais staje się właścicielem macicy. Katarsina Lupnavar skomentowała post na Twitterze i poseł. Marcin Kierwiski zarzucił Cybertovichowi ignorancję.

Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się do Newslettera Onetu, aby otrzymywać od nas najcenniejsze treści

READ  Westinghouse Milestone Advances energetyka jądrowa w Polsce

Źródło: TVN24

(w W)

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *