Zbigniew Girzyński został zawieszony jako członek PiS. Został zaszczepiony przeciwko Govt-19 jako wykładowca

„Pani Zipikneu Kirgiyasky została dziś zawieszona jako członek partii decyzją lidera PIOS Jaroslava Kokzyaskiego; zasady obowiązują wszystkich” – powiedział Krystof Sopholevsky, przewodniczący komitetu wykonawczego PIES. Kyrgiasky przyznał się do szczepienia Govt-19 jako wykładowca. „Nie prosiłem nikogo w kolejce o priorytet i w żadnym wypadku nie szczepiłem” – podkreślił.

Najpierw to poznaj Powiedział, że niektórzy pracownicy nie będący lekarzami na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika powinni zostać zaszczepieni przeciwko wirusowi koronowemu. Portal „Newsgenic Torusky”. „Według nieoficjalnych informacji wśród zaszczepionych w poniedziałek (w 22 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym w Chichosinku) powinien być poseł prawa i wymiaru sprawiedliwości, a badacz UMK Zbiknev Kirgysky” – napisał we wtorek na portalu. .

O sprawę zapytał dziennikarz RMF FM Patrick Michelsky. Polityk unikał odpowiedzi, kierując lakoniczną wiadomość do naszego korespondenta: „We wszystkich sprawach dotyczących skuteczności mojego mandatu poselskiego, ale zgodnie z obowiązującymi mnie zasadami dotyczącymi mojego podstawowego miejsca pracy, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Tuż przed 22.00 Krzysztof Sopolevsky, przewodniczący komitetu wykonawczego PIZ, poinformował, że decyzją prezesa PYS Jaroslava Kokzyowskiego zawieszono Gypneu Kyrzyzsky’ego w składzie. „Zasady obowiązują wszystkich” – powiedział Sopolevsky. Po tej informacji raport został przesłany do posła. Wydawca: Kirzyasky.

„Nie prosiłem o pierwszeństwo w kolejce, pod żadnym pozorem nie zostałem zaszczepiony. Szedłem od A do Z zgodnie z obowiązującym prawem i zgodnie z zaleceniami władz uczelni, to jest moje podstawowe miejsce pracy” – POSEŁ. Napisał.

READ  Mangaluru: oficer rządowy Krithar Chalian zdobył srebro w polskich zawodach lekkoatletycznych w rzucie oszczepem.

Kirgiski podkreślił również, że akceptuje pogląd Christopha Sopolewskiego, że zasady obowiązują wszystkich. „Zwłaszcza ci, którzy je założyli, powinni się zgłosić. Ja tylko działałem i będę działał odpowiednio” – powiedział polityk.

Rzecznik prasowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika prof. Markin Szygievsky w oświadczeniu dla PAP podkreślił, że Zbigniew Girzyński ma prawo do szczepień „na podstawie zarządzenia Ministra Zdrowia z 14 stycznia”. Zasada ta dotyczy szczepień pracowników uczelni.

Już w grudniu rzecznik przyznał, że na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika znajduje się lista osób, które chcą się zaszczepić. W tym czasie według Czyżniewskiego wszyscy pracujący na uczelni mogli się zarejestrować, a 1100 osób było gotowych. Po zmianie regulaminu – 14 stycznia – grupa została zredukowana do wykładowców akademickich.

Więc mogę potwierdzić tego profesora. Kyrgyzsky, badacz z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, mógłby skorzystać z takich terminów. Dotyczą one nie tylko naszej uczelni, ale każdego w Polsce. Nie wiem o poszczególnych szczepionkach – Akcentowany.

Szczepienia populacyjne trwają od poniedziałku, a osoby z grupy zerowej otrzymują drugą dawkę preparatu.

Z danych opublikowanych na rządowej stronie we wtorek (11.30) gov.pl. Pokazuje, że do tej pory w Polsce wyprodukowano 776 987 szczepionek przeciwko Govt-19. Podaje się, że średnia liczba szczepionek dziennie wynosi 67 743.
We wtorek wieczorem kanclerz skarbu ogłosił, że na Twitterze został złamany post: „Przeciw Kovit-19 zaszczepiono we wtorek 118 915 tysięcy pacjentów we wszystkich częściach kraju”.

Szczepionki przeciwko COVID-19 wystartowały 27 grudnia 2020 roku w naszym kraju. Personel medyczny i niemedyczny placówki jest powiązany z osobami powyżej 70 roku życia od 25 stycznia.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top