Luba. Pisetzotwk próbował zapłacić za zakup. Tyle na rok 1982

Policja w Lubie otrzymała raport ze sklepu w mieście. „Ochroniarz poinformował władze o swoich podejrzeniach co do jednego z klientów. Sprzedawca powiedział, że banknot, który osoba chciała zapłacić za towar, był fałszerstwem” – Young Aspi. Alexandra Pybrisica z Dolnośląskiej Policji.

Banknot istnieje od 1982 roku, a z obiegu został wycofany w 1996 roku. Dlatego odmówił sprzedaży towaru tej osobie i poinformował ochronę oraz władze.

Mrdrzechowo. Smutny koniec przyjęcia urodzinowego. 17-latek zmarł

23-latkowi grozi do 10 lat więzienia

„Policja w wydziale blokady i ruchu drogowego komendy Lubasa sprawdziła dane osobowe 23-latka i znalazła go. Chciał wejść do budynku mieszkalnego w Lubie pod zarzutem usiłowania kradzieży„- skontaktował się z Young Aspect. Alexandra Pybrisica.

Kiedy policjant dołączył, policja zatrzymała 23-latka i zabrała go na komisariat. Tam musi usłyszeć zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia za usiłowanie kradzieży.

Skoki.  Po 24-godzinnych poszukiwaniach policja aresztowała domniemanego gwałcicielaSkoki. Oskarżony został zatrzymany za gwałt. Obława trwała 24 godziny

Obejrzyj wideo
19-letni niebezpieczny weekend w wódce. Konto: kradzież w kiosku, wejście do sklepu i próba wybicia innego okna

READ  Platforma audiobooków została uruchomiona przez Draga Group w Polsce

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *