zwiastun Samsung Galaxy Tab A8 pokazany na Amazon; Wcześniejsze specyfikacje zostały potwierdzone

Po kilku przeciekach ujawniających specyfikację Samsunga Galaxy Tab A8, na Amazonie została opublikowana strona teaserowa produktu. Strona zwiastuna podkreśla niektóre kluczowe specyfikacje nadchodzącego tabletu Samsunga, ponieważ nie ujawniła żadnych szczegółów na temat ceny. Zanim pojawiła się oficjalna strona zwiastuna, strona wsparcia urządzenia została zauważona na indyjskiej stronie Samsunga. Chociaż tablet został ogłoszony na początku tego miesiąca, jest następcą Samsunga Galaxy Tab A7. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o specyfikacji Samsung Galaxy Tab A8.

Według raportu autorstwa sammobil, Cena Samsunga Galaxy Tab A8 zaczyna się od 229 euro za model 3/32 GB (Wi-Fi). Raport stwierdza, że ​​będzie w sumie sześć modeli urządzenia, w tym dwa inne modele Wi-Fi w cenie 259 euro za wariant 4/64 GB i 309 euro za wariant 4/128 GB. Pozostałe trzy modele będą obsługiwać łączność LTE i będą wycenione na 279 euro za wersję 3/32 GB, 309 euro za wariant 4/64 GB i 359 euro za wariant 4/128 GB. Podczas gdy raport wspomina o sześciu wariantach Samsunga Galaxy Tab A8, możliwe jest, że firma wprowadzi wybrane modele w Indiach.

Dane techniczne Samsunga Galaxy Tab A8 potwierdzone na liście Amazon

Zgodnie ze stroną zwiastuna produktu na Amazon, Samsung Galaxy Tab A8 będzie wyposażony w 10,5-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Poprzednie doniesienia wskazują, że tablet będzie zasilany przez procesor Unisoc T618. Mikrowitryna nie potwierdza nazwy procesora, mówi tylko, że urządzenie będzie miało ośmiordzeniowy procesor. Jak wspomniano wcześniej, użytkownik będzie miał duży wybór opcji przechowywania i pamięci, od 3/32 GB do 4/128 GB.Urządzenie będzie dostępne w trzech kolorach, w tym szarym, srebrnym i różowym złotym .

Samsung Galaxy Tab A8 będzie działał na interfejsie OneUI opartym na systemie Android 11. Z myślą o konsumentach multimediów tablety wyposażono w czterogłośnik z Dolby Atmos. Tylny panel urządzenia ma 8-megapikselowy czujnik, a przedni panel ma 5-megapikselowy czujnik. Pod maską tablet mieści akumulator o pojemności 7040 mAh, który obsługuje ładowanie 15 W przez port USB-C. Poza wszystkimi szczegółami data premiery Samsunga Galaxy Tab A8 w Indiach nie została jeszcze ujawniona. Oczekuje się jednak, że wkrótce urządzenie zostanie wprowadzone na rynek w kraju.

READ  PlayStation Plus: abonenci bezpłatnych gier mogą pobrać teraz

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top