Random: Reklama na żywo Nintendo wysyła spekulacje na temat wojownika Smash Bros. Dla najlepszego wojownika DLC do zwiększenia prędkości

Jak mogłeś słyszeć, Nowa konsola Nintendo Direct będzie transmitowana jutro. Pokaz potrwa około 40 minut i ma skupiać się „głównie” na grach na Nintendo Switch, które pojawią się tej zimy.

Chociaż słyszeliśmy różnego rodzaju plotki od Game Boya, który pojawił się na Nintendo Switch Online na tajemniczej nowej konsoli ujawnionej w przygotowaniu do tego programu na żywo, pojawiły się również Dużo Ze spekulacji na temat zapowiedzi ostatniego DLC Fighter dla Gra Super Smash Bros. OstatecznyI wygląda na to, że teraz wszedł w przesterowanie – a Smash pojawia się na całym świecie Na platformach takich jak TwitterJak fani może być ich ostateczne prognozy.

Dla Twojej rozrywki podsumowaliśmy niektóre z najważniejszych wydarzeń. Zwykłe imiona wydają się unosić jak popularny bohater anime Goku (który wielu uważa, że ​​nie kwalifikuje się do Smash), Crash Bandicoot – który obecnie obchodzi swoje 25 urodziny, szef głównej maskotki Xbox, przedstawiciel prawny Capcom – Phoenix Wright, Pokémon i Sora z Królestwa Serce Serca, Waluigi i nie tylko.

Chociaż reżyser gry Masahiro Sakurai wielokrotnie powtarzał, że będzie to naprawdę ostatni wojownik, Niektóre Fani wciąż są otwarci na pomysł Fighters Pass 3…

Stworzyliśmy również własne prognozy w ostatniej chwili w naszym najnowszym filmie Nintendo Direct, który możesz obejrzeć tutaj:

READ  Recenzja Apple TV 4K (2021)

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top