Zła robota parkingowa w Metro Vancouver dostarczyła żółwia wstydu (ZDJĘCIA)

Wszyscy spotkaliśmy się ze złą pracą na parkingu w Metro Vancouver, ale czy wszyscy spotkaliśmy niesławnego żółwia wstydu?

Nazywamy tego uroczego malucha „parkującym żółwiem Metro Vancouver” i prawdopodobnie widzieliście go na pobliskim parkingu.

Facebook

Zdjęcia tej kiepskiej pracy parkingowej w Metro Vancouver zostały anonimowo opublikowane w grupie Richmond Learns to Park and Drive na Facebooku, grupie, która przedstawia kronikę kiepskich miejsc parkingowych w Richmond i innych obszarach Metro Vancouver.

Ta zła robota parkingowa przedstawia Kia Sorento, która nie do końca wiedziała, jak pokolorować linie wewnątrz, jeśli użyjemy analogii oferowanej przez żółwia parkingowego Metro Vancouver.

Facebook

Na poniższym obrazku widzimy, że osoba, która zostawiła notatkę, delikatnie umieściła ją pod wycieraczką Sorrento.

Facebook

Grupa na Facebooku ma również wersję żółwia do wydrukowania na wypadek, gdybyś chciał być dobrym Samarytaninem i wysłać wiadomość złym wędrowcom.

Większość komentarzy w wątku dotyczącym tej funkcji parkowania była krytyczna wobec kierowcy.

Jeden komentarz „źli kierowcy nie dbają o nikogo innego”.

„Na zdrowie! Mr. Turtle Rocks!”, powiedział inny użytkownik.

„Uwielbiam to! Kontynuuj. Nie przestawaj uczyć kierowców żółwi!”

Ale niektórzy są również krytyczni wobec projektu niektórych mieszkań w Richmond, twierdząc, że mają one „najgorszy rozkład przestrzeni w historii”.

Jednak ten konkretny kierowca próbował zaparkować swojego SUV-a na małym miejscu samochodowym, więc w tym przypadku żółw może mieć rację.

Czy uważacie, że żółw miał rację, zawstydzając tego kierowcę? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach.

READ  Dzień Dobrego Paliwa 21 września 10 centów z każdego litra paliwa sprzedanego we wszystkich regionalnych barach gazowych Armstrong zostanie przekazanych lokalnym organizacjom charytatywnym - Vernon News

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top