Złoto i srebro zawodzą żałośnie

Wyglądało to przez kilka dni Poszedł A srebro Znalazłem dno. Istniała nadzieja, że ​​nastąpią spadki i zbliżał się rajd. Po raz kolejny nie udało im się pokonać poziomów oporu i sprzedali agresywnie z wtorkowych maksimów.

W rzeczywistości wtorkowy ruch będzie uważany za poważne odwrócenie, co wskazuje, że jest znacznie więcej miejsca na spadki. Złoto i srebro nadal rosły dziś rano. Tarcze na dole to 1650 złotych i 18 srebrnych.

Jeśli akcja cenowa będzie kontynuowana w obecnym tempie, może nastąpić pewne przyspieszenie w dół. Pozostajemy na krótkich papierowych metalach bez zamiaru lub odwrócenia w najbliższym czasie. Oczywiście rynki mogą się zmienić w dowolnym momencie, ale cena sugeruje, że sprzedawcy mają kontrolę.

Metale szlachetne muszą być w posiadaniu fizycznym bez konieczności posiadania kapitału jutro lub w najbliższym czasie. Handel powinien odbywać się na papierze, wiedząc, że możemy handlować dowolną stroną bez emocji.

Na wszystkich rynkach akcja cenowa określa, co wydarzy się w następnym dniu, tygodniu lub miesiącu. Oddziel obie strategie. Najgorszą transakcją, jaką można zrobić, jest przekształcenie transakcji w inwestycję w nadziei na wyjście. Handlowcy muszą nauczyć się przyjmować swoje straty i przejść do następnej transakcji.

Cierpliwość, dyscyplina i zarządzanie pieniędzmi zawsze wygrywają. Niech mapa rynków wskaże Ci drogę.Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autora i mogą nie odzwierciedlać poglądów Kitco Metals Inc. Autor dołożył wszelkich starań, aby zapewnić dokładność podanych informacji; Jednak Kitco Metals Inc. nie może. Autor nie gwarantuje też tej dokładności. Ten artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nie jest nakłanianiem do przeprowadzania jakiejkolwiek wymiany towarów, papierów wartościowych lub innych instrumentów finansowych. Kitco Metals Inc. nie akceptuje Autor tego artykułu będzie odpowiedzialny za straty i/lub szkody powstałe w wyniku korzystania z tej publikacji.

READ  Spadek Shopify wpływa na kompozyt S&P/TSX w niedźwiedzim dniu na rynkach Ameryki Północnej

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top