Zajrzyj do środka, gdzie będziesz sprzedawać Pixele, Chromebooki

  • Google zajrzał do swojego pierwszego sklepu na dzień przed otwarciem w nowojorskiej dzielnicy Chelsea.
  • Klienci mogą spróbować kupić wszystkie produkty i usługi Google.
  • Sklep zaoferuje również wsparcie sprzętowe i programowe.

sklep google chelsea

Zdjęcia dzięki uprzejmości Google i Paula Warshul

Google Zajrzyj do pliku Pierwszy sklep detaliczny, dzień przed otwarciem w dzielnicy Chelsea w Nowym Jorku.

sklep. Która otwiera się w czwartek rano, wyjaśnia, że ​​Google dąży do stworzenia miejsca, w którym konsumenci mogą kupować telefony Pixel, Chromebooki, gadżety Nest, urządzenia do noszenia Fitbit i wiele innych.

To trochę jak w Apple Store, ale dla osób, które chcą kupić i uzyskać wsparcie dla produktów Google. Wcześniej Google tworzyło tymczasowe sklepy „pop-up”, ale ta witryna została zaprojektowana jako stała lokalizacja w centrali firmy w Nowym Jorku.

To wyjątkowa decyzja dla Google, ponieważ w przeciwieństwie do jabłkoJednak firma nie zarabia większości na produktach sprzętowych. Ponad 80% przychodów Alphabet pochodzi z reklam cyfrowychW zeszłym roku wygenerował 147 miliardów dolarów. Ale sklep może pomóc Google dowiedzieć się więcej o tym, czego klienci oczekują od urządzeń, a także pomóc ludziom zrozumieć, że Google tworzy własne urządzenia, od termostatów po telefony i laptopy.

sklep google chelsea

Zdjęcia dzięki uprzejmości Google i Paula Warshul

Podczas briefingu na początku tego tygodnia Google powiedział, że chce stworzyć przestrzeń, w której konsumenci mogą przyjść i doświadczyć wszystkich swoich urządzeń i usług w sposób, który zademonstruje, jak będą współpracować w różnych miejscach. Na przykład ma oddzielne pokoje, w których ludzie mogą zobaczyć, jak działa funkcja kamery noktowizyjnej telefonu Pixel lub jak inteligentny wyświetlacz Nest Hub działa w sypialni i pozwala odebrać inteligentny dzwonek do drzwi. W innym pokoju widać Google Stadia do gier oraz sposób, w jaki klient może rozpocząć grę na telefonie, a następnie kontynuować oglądanie na dużym ekranie telewizora.

READ  Skyward Sword HD” nadal dominuje na japońskich listach przebojów

sklep google chelsea

Zdjęcia dzięki uprzejmości Google i Paula Warshul

Jeden obszar, 17-metrowa okrągła szklana konstrukcja zwana Przestrzeń Wyobraźni, zaprezentuje niektóre z najnowszych osiągnięć technologicznych Google. Na początek, na przykład, będzie korzystała z Tłumacza Google stworzonego z artystą z Tokio. Klient może szeptać frazę, a on zwróci tę samą frazę w 24 językach, jednocześnie wyświetlając tekst na ekranie.

sklep google chelsea

Zdjęcia dzięki uprzejmości Google i Paula Warshul

Google będzie również oferować pełen zakres wsparcia dla swoich produktów i usług konsumenckich. Powiedział, że może naprawić pęknięte ekrany w telefonach Pixel, prawdopodobnie tego samego dnia; Naprawa produktów Nest; A nawet pomagając ludziom lepiej zrozumieć ich konta Google i oprogramowanie Google, takie jak ChromeOS lub Gmail. Klienci mogą umówić się na wizytę w sklepie w celu uzyskania pomocy. Będzie też sprzedawać subskrypcje produktów takich jak Stadia.

sklep google chelsea

Zdjęcia dzięki uprzejmości Google i Paula Warshul

Planuje również oferować inne doświadczenia, które możesz znaleźć w Apple Store. Na przykład będzie gospodarzem sesji mentorskich i głębokich nurkowań na temat produktów.

sklep google chelsea

Zdjęcia dzięki uprzejmości Google i Paula Warshul

Firma ma nadzieję uczyć się od sklepu, widząc, czego chcą konsumenci, a następnie wbudowując to w swoje produkty. Powiedziała, że ​​zdecydowała się otworzyć sklep teraz, ponieważ zauważyła stłumiony popyt na spersonalizowane usługi i że nowojorscy sprzedawcy odnotowują wzrost ruchu detalicznego.

Nadal będzie zapewniać protokoły bezpieczeństwa chroniące przed Covid. Będzie postępować zgodnie z wytycznymi stanowymi, lokalnymi i federalnymi, pracownicy nadal będą nosić maski, liczba osób wpuszczanych na raz będzie ograniczona do rozpoczęcia, a w całym sklepie znajdują się stanowiska do dezynfekcji rąk.

Przestrzeń wyobraźni w Google Store

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top