Z lawiną w mieście, Oilers może przetestować producenta playoffów przeciwko elicie NHL

Edmonton – Spędziliśmy czas na mierzeniu gier z patykami lub udowadnianiu czegokolwiek komukolwiek.

Jeśli twoja gra nie zostanie posortowana do 22 kwietnia, prawdopodobnie będziesz mieć kluby w sklepie, aby odzyskać nad nimi kontrolę, gdy łódź jest gotowa do wypłynięcia na jezioro.

Tak więc, gdy Edmonton Oilers przygotowują się do ostatecznego przebicia się do elitarnej jednostki Konferencji Zachodniej, Colorado Avalanche, nie chodzi o udowodnienie, że potrafią grać z najlepszymi. To pudełko zostało wybrane w dwóch arcydziełach sezonu regularnego, które zakończyły się na korzyść Kolorado, jednym w dogrywce i jednym w rzutach karnych.

– Dwa z najlepszych meczów, jakie widziałem w ciągu ostatnich dwóch i pół miesiąca – powiedział trener Oilers, Jay Woodcroft.

„Kolorado jest tam, gdzie znajdują się w tabeli ligowej nie bez powodu i będziemy gotowi na przyjazd dużej drużyny (w piątek). (Ale) tak bardzo, jak szanujemy Kolorado i to, jak dobrze są zorganizowane – ich suma punktów przemawia za i przyciąga uwagę – dla nas bardzo skupiamy się na ulepszaniu różnych części naszej gry.

Pomiędzy piątkowymi wieczorami jest wiele ważnych hokejów do rozegrania, a następnym razem, gdy te drużyny praktycznie spotkają się w finale Konferencji Zachodniej, nie możesz nawet udać się tam, gdzie piątkowy wynik może mieć coś wspólnego z pięcio- lub sześciotygodniową rozgrywką . Jest taki zespół w Calgary, poza tym Derek Ryan z Edmonton powiedział: „Edmonton dużo pokonał Winnipeg w zeszłym roku, a potem wkroczył do play-offów. Więc sezon regularny i play-offy to zupełnie inna bestia”.

Cieszmy się więc piątkową sceną tiltową i gwiazdorską taką, jaka jest: ustawieniem play-off dla grupy Avalanche, w której może znaleźć się Mikko Rantanen, ale będzie brakować Gabriela Landskoga, Devon Tows i Ryana Murraya przeciwko the Oilers, drużynie, która jest jednym z 5 lub 6 najlepszych klubów w NHL od połowy sezonu.

READ  Lekcje kariery po odejściu Ash Party z tenisa

Z pewnością Oilers przyciągnie uwagę Colorado nieco bardziej niż Seattle Kraken w środę, wygrywając 3-2 z Avs.

„Kiedy walczysz z pewnymi zespołami – i niektórymi graczami, o których się martwisz – pomaga to wydobyć z naszych piłkarzy to, co najlepsze. Trener lawin Jared Bednar przyznał w czwartek w Edmonton, jak pilna jest pilność naszych zawodników. Widzieliśmy to w meczu w Waszyngtonie . To rodzaj talentu, który mają”. …w miarę trwania meczu stawaliśmy się bardziej konkurencyjni i naprawdę zaczęliśmy szukać. Zostało nam jeszcze kilka meczów (pięć) i myślę, że nasza drużyna gra konkurencyjna hokej.”

Kolorado było w domu i przez jakiś czas stygło na szczycie centrum miasta. Walczą z Florida Panthers o Puchar Prezydenta, a ich celem jest utrzymanie drużyny w nienaruszonym i zdrowym stanie, gdy play-offy rozpoczną się 2 lub 3 maja.

W międzyczasie Edmonton dobrze się toczy. 11-0-1 w ostatnich 12 meczach na Rogers Place, 7-1-1 w kwietniu i 16-5-3 od 1 marca, jest piątym najlepszym wynikiem w NHL. W ciągu ostatniego miesiąca mecz The Oilers odbył się z Colorado dwa razy.

„Ostatnio graliśmy naprawdę dobrego hokeja” – powiedział Ryan. „Więc dobrze jest postawić to na lodzie przeciwko najlepszej drużynie w lidze i móc robić to konsekwentnie. Ostatnim razem, kiedy graliśmy, graliśmy, ale byliśmy w stanie robić to w kółko. To jest czego potrzeba, aby odnieść sukces w play-offach”.

Dziś gra w Edmonton jest tak nienaruszona, jak od tamtej pory, cóż… jak każdy może pamiętać.

Określić dźwięk?

„Zorganizowane.Szczegółowe.” Ryan zaczął, „Nie przejmuj się puszczaniem tropów.” „Szczegóły znajdują się w naszych wyjściach ze strefy D, naszym zasięgu w strefie D i kontroli strefy neutralnej. Sprawdzanie O-zone – To ogromna część naszej gry, zwłaszcza mojej linii.

„Po prostu każdy najmniejszy aspekt gry” – kontynuował. „Położyliśmy większy nacisk na konfrontacje, jak wykonujemy ofensywne ataki, jak próbujemy wyjść z naszej strefy defensywnie, przeciwko strefie D. Każdy najmniejszy szczegół w grze[jest]ogromny, zwłaszcza gdy schodzisz w dół pole i grać w play-off.

READ  Damien Warner, mistrz dziesięcioboju, mianowany posiadaczem flagi Kanady podczas ceremonii zamknięcia

„Te szczegóły mogą wygrać lub przegrać twoje mecze i myślę, że nasz zespół poprawił się niezmiernie we wszystkich tych małych obszarach”.

Po przegranej w Seattle, Avs przeprowadzi test warunków skrajnych na każdym z tych obszarów w grze Edmonton.

Czy jest więc lepszy czas na przetestowanie serii suplementów niż w piątkowy wieczór z pozostałym tygodniem w sezonie zasadniczym?

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top