The RedBlacks oszołomili Blue Bombers w ich zwycięstwie w powrocie

OTTAWA – Z trzema czwartymi przewagi Ottawa Redblacks przegrali z Winnipeg Blue Bombers.

Ale jazda w ostatniej chwili, kiedy Dustin Karam doprowadził do dogrywki w swoim pierwszym starcie w CFL, pomogła przypieczętować zwycięstwo 31-28 dla REDBLACKS, którzy również wygrali po dogrywce.

Crum rzucił na 261 jardów i przechwycił, po czym rzucił się na 103 jardy i dwa przyłożenia, podczas gdy Brandin Dandridge zdobył jedyne przyłożenie REDBLACKS w meczu z wyboru.

Zach Kaulos rzucił na 349 jardów, dwa przyłożenia i przechwyt, a Drew Wolitarski złapał cztery przyjęcia na 70 jardów i jedno przyłożenie w przegranej.

wykres głębokości: WPG | OTT
Przez obiektyw: bombowce w kolorze CZERWONYM
» PUNKTY PUDEŁKA: ŻARÓWKI W CZERWONYM CZARNYM W LICZBACH
» Zarejestruj się i oglądaj mecze CFL na CFL+ w USA i na całym świecie

Kiedy obrona Bombers była gotowa do gry wcześnie, Willie Jefferson odnotował siódmą stratę sezonu na Crumie, który był czwartym rozgrywającym w pięciu meczach dla REDBLACKS.

Kolaros zmuszał wszystkich swoich odbiorników do pracy w pierwszej połowie, ponieważ pomógł Daltonowi Schoenowi, jego najbardziej ukierunkowanemu odbiornikowi, przejść obok Woletarskiego, który jest na najlepszej drodze do swojego najlepszego sezonu.

Rasheed Bailey musiał zadowolić się rzutem z gry, gdy Bombers po raz pierwszy zeszli na boisko. Wyglądało na to, że zbliża się przyłożenie, ale Abdelkaneh złapał podanie na przerwę dla REDBLACKS.

Ale 15-jardowa kara za niesportowe zachowanie sprawiła, że ​​Winnipeg wrócił na jedną linię, a Dakota Prokop znalazła się w strefie końcowej i zwiększyła prowadzenie Bombers do 11-0.

Pierwszy wyrzucony w tym sezonie Adam Bigel zapewnił Ottawie dwa zwycięstwa, a DeMario Houston, ich następny rozgrywający, otrzymał kostkę, aby zapobiec atakowi REDBLACKS.

Podczas gdy obrońcy z Ottawy byli w stanie dostać się do Cochos, on był w stanie wyrwać piłkę z rąk i trafić do swoich odbiorników na czas, aby zepchnąć boisko w dół. Następnie Karpus ponownie znalazł Schoena szeroko otwartego na 12. miejsce Bombers w pierwszej połowie, które ustanowiło przyłożenie Nicka Demsky’ego, aby zwiększyć przewagę.

READ  Gwiazda Aniołów, Mike Trout, radzi sobie z „rzadkim” schorzeniem pleców

Próbując coś ruszyć w ofensywie, REDBLACKS objęli pierwsze prowadzenie w meczu na 4:22 do końca drugiej kwarty i przedarli się na terytorium Bomber, zdobywając bramkę z gry z 47 jardów od Lewisa Warda, który wszedł na szachownicę.

Alonzo Addai zaatakował Demsky’ego i zmusił Redblacks do trzech prostych wślizgów, aby odzyskać piłkę, ale to nie wystarczyło, ponieważ czwarte uderzenie Kruma w połowie zakończyło drugą kwartę akcji.

Po tym, jak Jefferson utrzymał presję i uderzył Krumma, Redplexes dobrze poprowadzili piłkę i otworzyli drugą połowę rzutem z gry Warda, zdobywając kolejne trzy punkty na tablicy.

Dwie przejażdżki później Wolitarski zdobył swoje czwarte przyłożenie w sezonie po przyjęciu z 8 jardów od Kolarusa, powiększając prowadzenie do 25-6, oddając grę całkowicie w ręce Winnipeg.

The Red Blacks maszerowali po boisku, ale ponownie musieli zadowolić się trzecim golem z gry tego wieczoru, który nie wyglądał na wystarczający, aby przebić się do prowadzenia Blue Bombers.

Jednak przed kibicami swoich gospodarzy nadal naciskali, a mając mniej niż trzy minuty do rozegrania w obronie, Ottawa zdobyła pierwsze przyłożenie, gdy Brandin Dandridge z Collarosa strzelił gola w biegu na 25 jardów.

Po udanej dwupunktowej konwersji wynik nagle stał się ośmiopunktowym meczem, z 11 punktami Ottawy zdobytymi w czwartej kwarcie.

Zaczynając 17 na własną rękę z mniej niż minutą gry, Redblacks nadal naciskali, aby złożyć oświadczenie w grze, a po marszu w dół boiska dotarli do czerwonej strefy z dziewięcioma sekundami do końca meczu.

Piłka trafiła do Cruma, który bez otwartego odbierającego sam wziął piłkę do strefy końcowej, a kolejna dwupunktowa konwersja zremisowała na 25-25, zmuszając do dogrywki.

Aby rozpocząć dogrywkę, obrona REDBLACKS szybko złapała Karpusa i zwolniła go za stratę 11 jardów, a drużyna musiała zadowolić się rzutem z gry.

READ  Chris Johnston: Mój nowy rozdział to najlepsze miejsce do opowiadania historii z NHL

Gdy REDBLACKS odzyskali piłkę, Crum ponownie użył nóg, by przebiec 29 jardów i przypieczętować zwycięstwo.