Gwiazda Aniołów, Mike Trout, radzi sobie z „rzadkim” schorzeniem pleców

KANSAS CITY, MO – Mike Trout docenił wsparcie, jakie otrzymał w środę po tym, jak trener Los Angeles Angels ujawnił, że trzykrotny MVP AL miał „rzadką” chorobę kręgosłupa, która może mieć na niego wpływ przez resztę kariery.

Nawet jeśli Trout uważa, że ​​to za dużo.

Trott powiedział po obejrzeniu, jak jego Anioły pokonały Kansas City Royals 4-0, aby zdobyć pierwsze zwycięstwo w serii od prawie miesiąca.

Dodał: „Doceniam wszystkie prośby modlitewne, ale moja kariera jeszcze się nie skończyła”.

Dziesięciokrotny All-Star opuścił mecz z Houston 12 lipca z tym, co początkowo nazywano skurczem pleców, a tydzień później wszedł na listę cierpiących na tak zwane zapalenie klatki piersiowej.

W środę trener Angels Mike Forstad ujawnił, że jest to rzadka choroba kręgosłupa, mówiąc, że pstrąg powinien „radzić sobie nie tylko przez resztę sezonu”.

„Wróciłem i mój telefon eksplodował: »Moja kariera się skończyła«” – powiedział Trout z uśmiechem na temat absurdalności przesadnych reakcji, które widział w Internecie. „To rzadkość dla baseballisty. Po prostu muszę się nad tym utrzymać”.

Pstrąg został zbadany przez dr Roberta Watkinsa III, specjalistę górnej części pleców i współdyrektora Marina Spin Clinic w Los Angeles, a w zeszłym tygodniu otrzymał zastrzyk kortyzonu, który zaczął już przynosić rezultaty.

Powiedział, że ma wizytę kontrolną w przyszłym tygodniu i stamtąd wyruszymy, chociaż zamierza wrócić w tym roku.

„Oczywiście”, powiedział, „to jest mój cel”.

Aniołowie nie dyskutowali o jego zamknięciu.

„Nie sądzę, że jesteśmy w punkcie, w którym podejmujemy tę decyzję” – powiedział Frostad. „Gdy wrócimy, będzie miał wizytę kontrolną i zobaczymy, co w tym momencie myśli lekarz”.

Trout, drugi najlepiej opłacany zawodnik w grze z 37,1 miliona dolarów, miał imponujący sezon na zbiórki po kontuzji łydki, która odcięła go od zaledwie 36 meczów w zeszłym sezonie. Uzyskuje 0,270 z 24 osobami korzystającymi z domu i 51 RBI w 79 meczach, co jest rzadkim jasnym punktem w ponurym sezonie dla Aniołów.

READ  Nets niechętnie przyjmuje Irvinga jako zawodnika w niepełnym wymiarze godzin

„Był niesamowitym kolegą z drużyny” – powiedział tymczasowy menedżer Angels, Phil Nevin. „To była ziemianka, pomagając koledze z drużyny – oczywiście dobra płyta rezonansowa dla wielu młodych graczy. Dla nich, że mają go tutaj i wiedzieli, że ich wspiera, jest ogromne, jestem pewien, że dla niektórych młodych”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top