Koszt obrony Niebieskie sójki walczą, gdy upuszczają serię Strażników

TORONTO – Jako prawdopodobny bieg do remisu podczas niespodziewanej próby w siódmej rundzie rajdu, Vladimir Guerrero Jr. po raz czwarty zmiażdżył Shane’a Peppera i z wynikiem 1-1 pozwolił szybkiej piłce w środku na Przepustka 93,5 mil na godzinę.

Piłka ledwo pojawiła się w rękawicy Austina Hedgesa, gdy Toronto Blue Jays machnął rakietą po okolicy, sfrustrowany, że nie zrobił zamachu. Kolejnym ruchem Biebera było ześlizgnięcie się w to samo miejsce, co zaowocowało słabą partią piłki, która zakończyła inning i utrzymała prowadzenie.

To wygląd deski, która symbolizuje obecnie Blue Jays jako całość, a zespół utknął między prędkościami, a wyniki to pokazują. Porażka 7-2 z Cleveland Guardians w niedzielne popołudnie była ich szóstą porażką w ośmiu meczach. Porażki w dwóch setach podzieliły się wcześniej, wszystkie przeciwko innym rywalom.

Blue Jays, obecnie 61-52, nie wygrali jeszcze sierpniowych meczów, a kolejny ciężki tydzień nadchodzi z Baltimore Orioles, przeciwko nim 2-4, którzy mają szansę na trzy mecze od poniedziałku. Cztery mecze w New York Yankees, z nimi 4-8, są tuż po tym.

„Krótko mówiąc, ten nietoperz, jeśli spojrzysz na to, co Bieber robił w trakcie gry, nie było zbyt wiele absurdów, więc prawdopodobnie miał Flady w środku” – powiedział tymczasowy menedżer John Schneider o kluczowym siódma rola w rozgrywce. „Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz zespół promocyjny, taki jak lokalizujący (Cleveland), musimy dokonać korekty. Powinniśmy być w stanie usunąć boiska lub gdy są na środku planszy, robimy pewne obrażenia i otrzymujemy do bazy. Więc myślę, że to jest to. Poprawka idzie naprzód i nie mogę się doczekać, aby zrobić to przeciwko Baltimore.

Oczekuje się, że w poniedziałek zostanie aktywowany George Springer z listy kontuzjowanych. Ross Streibling ma powrócić na początek meczu w środę, aby pewnego dnia popchnąć Jose Berriosa do otwarcia na Bronksie.

READ  Zack Heyman opowiada o swojej roli w podpisaniu kontraktu z Jackiem Campbellem i opuścili Albertę

Żadne z nich nie naprawi rzeczy samodzielnie.

Niedzielna porażka, przed 41.002 publicznością, była jednym z najbardziej rozczarowujących ostatnich niepowodzeń, ponieważ Blue Jays wykrwawił się przez utalentowanego tokarza z Cleveland.

Ofiarą tego padł Kevin Gusman, który pozwolił na pięć przejazdów w 4,2 inningu, z czego cztery, które nastąpiły po solowym uderzeniu Ameda Rosario w pierwszej połowie, wszystkie były produktem ubocznym bluesa BABIP.

Na przykład solo RBI Austina Hedgesa stało się zielone w drugim meczu, po faulu, który wylądował tuż przed Raimelem Tapią w pomocy, a następnie odbił się nad jego głową, pozwalając Owenowi Millerowi strzelić gola z drugiego miejsca.

W trzeciej, faul rzutu Alejandro Kirka na skradzionym bazowym Tylerze Freemanu dał trzecią bazę i pozwolił mu łatwo strzelić gola, gdy Kavan Biggio nie mógł dostać się do piłki Hedgesa w prawo, aby podwoić.

W części piątej singiel Josha Naylora z Mississauga, Ont. Wyatt Merrifield zboczył na środek i pozwolił Rosario, który objął prowadzenie na boisku, zanim Miller z duetu wrócił do domu w piątej rundzie.

Przy ściślejszej obronie obrażenia mogły być bardzo ograniczone, a gra nie była całkowicie poza zasięgiem.

„Czasami tak toczy się gra, to jest baseball” – powiedział Gussman. „Kiedy boisko opuszcza twoją rękę, często nie możesz zdecydować o wyniku. Czasami jest to frustrujące, ale tak to się dzieje. Zdajesz sobie sprawę, że w pewnym momencie to się zmieni. Miałem w tym roku dużo pecha, ale w pewnym momencie to się okaże.”

Blue Jays mieli swoje szanse, remisując 1-1 w pierwszym meczu nad dubletem Tuscar Hernandez RBI, co dało mężczyznom drugie i trzecie miejsce po jednym, ale Bieber odzyskał siły, by trafić Matta Chapmana, zanim Naylor rozbił Tapię z prędkością 105,6 mil na godzinę na pierwszej bazie.

READ  Greg Norman powraca na PGA Tour

Kolejną okazją do umieszczenia przekręconej liczby na piątym miejscu była sytuacja, gdy Blue Jays umieścili mężczyzn z powrotem na drugim i trzecim miejscu z jednym wypadnięciem, ale Guerrero machnął ręką na ślizg pierwszego rzutu, po czym wrócił na boisko, aby zdobyć bramkę. Kirk następnie wyrównał piłkę do prawego środka, ale Miles Straw gonił ją, aby zakończyć grę.

0 do 4 w dniu, seria uderzeń Guerrero zakończyła się w 22 meczach. Lourdes Gurriel Jr. , którego rezydencja zakończy się na pierwszym miejscu wraz z powrotem Springera, w niedzielę odebrał trzy z ośmiu uderzeń od Blue Jays. W ciągu weekendu byli w stanie wykonać tylko cztery przejazdy w 17 uderzeniach, podczas gdy ich podejście zostało przetestowane przez Cala Quantrella, Tristona Mackenzie i Peppera.

„Ogólnie rzecz biorąc, całoroczni gracze wykonują dobrą robotę, decydując, na których boiskach się huśtać – teraz, być może w nieco rutynie” – powiedział Schneider. „A kiedy masz zespół prezentacyjny na dobrej pozycji, to trochę to podwaja. Ale to, co cały czas głosimy, to dobra prezentacja, nie przegap najlepszych graczy.”

Ekipa promocyjna Enhanced Orioles nie zaoferuje dokładnie tego samego testu, ale ponieważ krążą po coraz bardziej zbieranych rankingach dzikich kart, niedoszacowanie ich byłoby błędem. Budowanie rozpędu przeciwko nim byłoby dobrym punktem wyjścia do zbliżającego się starcia z Yankees, pierwszego spotkania rywali od czerwca, kiedy to Nowy Jork gościł tu dwóch z trzech.

„Oczywiście nie gramy teraz w naszą najlepszą grę w baseball, ale mamy Orioles w nowej serii” – powiedział Gussman. „Musimy być w stanie przewrócić stronę i zdać sobie sprawę, że nie można się nad tym rozwodzić, zwłaszcza o tej porze roku. Teraz znaleźliśmy się w dobrym miejscu. skup się na sobie i nie skupiaj się zbytnio na tym, co się dzieje w całej lidze.

READ  Aaron Ekblad z Panthers opuszcza mecz z kontuzją dolnej części ciała

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top