Wygląda na to, że Dana Brooke odpowiada na krytykę Coreya Gravesa dotyczącą WWE RAW

Wygląda na to, że Dana Brooke odpowiedziała na komentarze Coreya Gravesa podczas jej przegranej z Shayną Pazler w WWE RAW zeszłej nocy.

„Wszyscy jestem za daniem ludziom czasu na rozwój, dawanie im czasu na wykorzystanie ich potencjału, ale w wystarczająco długim harmonogramie musisz ograniczyć straty” – powiedział Graves o Brock. Później dodał: „Możesz dać mi pudełko pełne narzędzi. To nie znaczy, że mogę zbudować ci dom, okej? To kwestia składania rzeczy, a Dana Brooke, moim zdaniem, dokładnie tego nie zrobiła ”.

Brooke, która została powołana, aby pozostać na RAW w wersji roboczej WWE, opublikowała dziś wiadomość na swoich Instagram Stories i spekulowała, że ​​zawiera wiadomość w odpowiedzi na niektóre krytyki, które otrzymała od Gravesa i innych.

Napisała: „Nie możesz zabawiać wszystkiego, bez względu na to, czy jest to pośrednie czy bezpośrednie! Pozwól ludziom robić to, co robią najlepiej. Rozmawiaj! Zachowujesz się, jakbyś umarł, ponieważ ktoś powiedział coś o tobie. To nie jest takie głębokie! Możesz nie zatrzymuj się I rzucaj kamieniami w każdego psa, który szczeka.Kiedy będziesz cieszyć się klaunem, stajesz się nim [woman waving emoji] jesteś klaunem [clown emoji] jestem królową [queen emoji] Nadal płacę! Patrz, jak pracuję

Po pewnym czasie z dala od ringu, Brooke wróciła na halowy event 9 września WWE Main Event, przegrywając z Doudropem. Wcześniej jej ostatni pojedynek RAW był przegraną z mistrzynią RAW Charlotte Flair 3 maja, a jej ostatnim pojedynkiem RAW był mecz sześciu kobiet 28 czerwca. Po wczorajszej porażce z Baszlerem Brock został uratowany przed po ataku meczu z Dodropem.

Możesz usłyszeć niektóre komentarze Gravesa poniżej i zobaczyć zrzut ekranu postu Brooke na Instagramie:

Wygląda na to, że Dana Brooke odpowiada na nagranie, które zostało zrobione z nią w komentarzu #WWERaw (za pośrednictwem Dana Stories na IG) https://t.co/h5y5h996y0
READ  Wystawcy krytykują wydanie „Czarnej Wdowy”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top