Okazuje się, że William i Kate byli prawdziwymi winowajcami wyjścia Harry’ego i Meghan z królewskiego życia

We wszystkich trzech odcinkach dokumentu Netflix Prince Harry i Meghan Markle księżna Sussex złożyła hołd księciu Filipowi, królowej Elżbiecie i królowi Karolowi.

Meghan mówiła o tym, jak siedziała obok zmarłego księcia Filipa i rozmawiała z nim, nie wiedząc, że złapała go za ucho podczas świątecznej kolacji.

Mąż informuje ją o słabym słuchu Filipa, ale i tak cieszy się, że usiadła obok księcia Edynburga i z nim rozmawiała.

Okazuje się, że to William i Kate są prawdziwymi winowajcami wyjścia Harry'ego i Meghan z królewskiego życia

Powiedziała, że ​​król Karol (wówczas książę Walii) był czarujący i pochwaliła go za to, że poprowadził ją do ołtarza w dniu ślubu.

Meghan Markle podzieliła się szczegółami swojej pierwszej oficjalnej podróży pociągiem z królową Elżbietą i powiedziała, że ​​ją szanuje i jest zachwycona, że ​​ma taką postać babci.

Ujawniła również, jak królowa naciągnęła koc na kolana, gdy podróżowali samochodem podczas królewskiej wizyty.

Harry i Meghan nie chwalili księcia Williama i jego żony Kate Middleton w pierwszych trzech odcinkach dokumentu. Zamiast tego Harry nadal oskarżał Williama o niewierność, pozwalając, aby jego urząd był nadużywany w propagandzie przeciwko innym członkom rodziny.

Następnie para królewska zaczęła otwierać się na temat tego, co doprowadziło do ich wyjazdu z Wielkiej Brytanii w odcinku czwartym.

Patrząc na ich wywiady, wydają się wierzyć, że książę William i Kate Middleton odegrali główną rolę w wyrzuceniu ich z Wielkiej Brytanii.

READ  Louis Vuitton SS22 Miami Prezentacja Virgil Abloh Statua odsłonięta

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top