WAKANDA FOREVER Gwiazda Letitia Wright trafia do szpitala po sensacyjnym incydencie na planie filmu

Kamery są obecnie włączone Czarna Pantera: Wakanda na zawsze w Gruzji, ale prace nad kontynuacją Marvel Studios zostały dziś wstrzymane po tym, jak gwiazda Letitia Wright (Shurri) doznała kontuzji podczas wykonywania wyczynu kaskaderskiego, który miał obejmować jakąś platformę. Hollywoodzki reporter.

Podczas gdy aktorka trafiła do szpitala, na szczęście nic poważnego, a jej obrażenia są niewielkie.

„Laetitia Wright została dziś lekko ranna podczas kręcenia wyczynu kaskaderskiego dla Black Panther: Wakanda Forever” Czyta oświadczenie udostępnione przez rzecznika Disneya wcześniej. „Obecnie jest pod opieką lokalnego szpitala i oczekuje się, że wkrótce zostanie zwolniona”.

Mówi się, że wypadek nie powinien mieć wpływu Czarna pantera Harmonogram produkcji sequeli, dzięki czemu nie musisz się martwić o jakiekolwiek opóźnienie daty premiery. Nie trzeba dodawać, że życzymy Wright szybkiego powrotu do zdrowia i podzielimy się z Tobą wszelkimi dodatkowymi szczegółami dotyczącymi jej stanu, gdy je otrzymamy.

Jeszcze wczoraj Wright był widziany w grupie Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Razem z aktorką Okoye Danau Gurira. Zakładamy, że Shuri i Okoye mieli działać pod przykrywką podczas tropienia Rory’ego Williamsa (znanego również jako Iron Heart), ale możesz spojrzeć na zdjęcie obu poniżej:

READ  Amelia Hamlin atakuje Scotta Disicka po jego haniebnej wiadomości o Kourtney Kardashian

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top