Justin Bieber mówi, że on i Hailey mogą próbować począć dziecko pod koniec roku

Szukasz więcej wiadomości i rozrywki o celebrytach? Udział Yahoo Lifestyle Kanada wiadomości!

Justin Bieber otwiera się na temat swojego harmonogramu zostania ojcem. (Zdjęcie: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Justin Bieber ujawnia, że ​​on i jego żona, Hailey BieberMoże być gotowy do założenia rodziny, gdy zbliża się 2022 rok.

W swoim filmie dokumentalnym Amazon Prime, „Justin Bieber: Our World”, który ma się ukazać w piątek, 27-letni kanadyjski piosenkarz szczerze powiedział, że jego celem w tym roku jest „kontynuowanie wyznaczania i cieszenia się celami, upewniając się, że na pierwszym miejscu stawiam rodzinę”.

„I miejmy nadzieję, że uda nam się wymyślić samorodek” – powiedział Dodać.

„Pod koniec 2021 r., co jeśli zaczniemy próbować?” Następnie Pyta Hailey, jego żona od trzech lat.

on jest też wyjaśniać Aby żona była użyteczna we wszystkich dziedzinach jego życia.

„W moim domu wiele rzeczy było nieprzewidywalnych, co powodowało, że rzeczy były niewiarygodne” – mówi Pepper. Teraz mam partnera, z którym mogę spędzić resztę życia. To było naprawdę dobre dla mojego zdrowia psychicznego, serca i duszy.”

Zamierzam pochwała Baldwin, by trzymał go na ziemi podczas podróży.

„Możemy podróżować po całym świecie i jeśli jestem z nią, czuję się jak w domu” – mówi. „Moje życie domowe jest pod opieką, po prostu czuję, że mogę zrobić wszystko, jeśli chodzi o moją pracę”.

Po tegorocznej Gali Met pojawiły się spekulacje, że Baldwin rzeczywiście była w ciąży, po tym, jak Bieber stał z ręką trzymającą jej brzuch na czerwonym dywanie. Był to nie tylko ich pierwszy występ na Met Gala jako małżeństwo, ale także trzecia rocznica ślubu, co tylko dodało paliwa do plotek o ciąży.

Teoria ta została szybko zdemaskowana przez źródła bliskie parze, które później wyjaśniły TMZ Status Biebera nie miał wskazywać na ciążę pary, a fani źle zrozumieli to, co było tylko niewinnym gestem.

READ  Czy wyspa modernizacji została otwarta po Covid-19? Aktualizacja Wyspy Renowacji
NOWY JORK, NY - 13 września: Justin Bieber i Hailey Bieber uczęszczają do Mazaya Fashion Institute 2021 - In America: Fashion Dictionary w Metropolitan Museum of Art 13 września 2021 r. w Nowym Jorku.  (Zdjęcie: Sean Zane / Patrick McMullan za pośrednictwem Getty Images)

NOWY JORK, NY – 13 września: Justin Bieber i Hailey Bieber uczęszczają do Mazaya Fashion Institute 2021 – In America: Fashion Dictionary w Metropolitan Museum of Art 13 września 2021 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Sean Zane / Patrick McMullan za pośrednictwem Getty Images)

W grudniu 2020 r. Bieber ujawnił w „The Ellen Degeneres Show”, że on i Baldwin odkładają posiadanie dzieci, ale zdecydowanie nie możemy się doczekać ich posiadania „kiedyś”.

„Dostałbym tyle osób, ile Hayley chciałaby wyrzucić. Chciałbym mieć małe plemię, ale to jest jej ciało i cokolwiek chce robić”. Powiedziała, dodając w tym czasie, że Baldwin „chciał mieć trochę”.

Wyjaśnił, że Baldwin wciąż ma rzeczy, które chce osiągnąć, zanim zostanie matką, ale z radością czeka, aż będzie gotowa. „To naprawdę nie problem, ale myślę, że Hailey wciąż ma pewne rzeczy, które chce osiągnąć jako kobieta” dodany. „I myślę, że nie jest jeszcze gotowy i myślę, że to w porządku”.

Daj nam znać, co myślisz, komentując poniżej i tweetując @Styl Yahoo! Podążaj za nami Świergot I Instagram I Udział do naszego newslettera.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top