Mówi się, że WWE próbuje pogodzić się z Sasha Banks, Naomi

Czy emerytura Vince’a McMahona może utorować drogę Sasha Banks i Naomi do powrotu do WWE?

Według Dave’a Meltzera, WWE, pod wodzą Stephanie McMahon, Nicka Khana i Triple H, planuje pogodzić się z byłymi mistrzyniami tej pary w tag teamach.

„To trochę przewiewne. Mam na myśli, że zniknęły” – powiedział Meltzer w czwartek Sports Illustrated Media Podcast.– Ostatnie, co słyszałem, to to, że będą próby pojednania, zwłaszcza po odejściu Vince’a. Więc jest w powietrzu. Nie sądzę, żeby było jeszcze coś konkretnego.

Banks i Naomi opuścili telewizję WWE od czasu ich opuszczenia 16 maja odcinka „WWE Raw”. Według kilku doniesień, obie kobiety były na skraju wygaśnięcia umów przed ich wycofaniem się. Podczas gdy Naomi negocjowała nową umowę Krótko przed jej odejściem umowa Banks ma wygasnąć jeszcze w tym roku, według byłego pisarza WWE, Kazeema Famuyide’a.

Na początku tego miesiąca WWE wysłało ankietę, aby uzyskać opinię fanów na temat ich obecnej puli talentów. Ku zaskoczeniu wielu, w ankiecie uwzględniono Banks i Naomi, pomimo doniesień, że wymieniono te dwie kobiety Usunięto z wewnętrznej listy firmy.

Banki Po raz pierwszy pojawi się publicznie poza WWE Na Chicago Comic & Entertainment Expo C2E2 w przyszły weekend. według Wybierz walkęThe Boss ma cenę wywoławczą 30 000 USD za występ i obecnie przyjmuje tylko rezerwacje nie wrestlingowe do 2022 roku. Nie wiadomo, czy Banks nie będzie w stanie pojawić się w tym roku w występach związanych z wrestlingiem z powodu zobowiązania umownego.

W międzyczasie Naomi najwyraźniej odniosła się do swojego sporu z WWE, kiedy napisała: „Wszystko, co kosztuje twoje bezpieczeństwo, jest zbyt drogie” w mediach społecznościowych na początku tego miesiąca.

READ  Horoskop dzienny: 29 lipca 29

WWE Hall of Famer Booker T niedawno wezwał Naomi do zaakceptowania również rezerwacji spoza WWE.

„Nie myślę o przyjaźni. Nie myślę o przyjaciołach, poker Powiedział w podcaście „Hall of Fame”. „Nawet nie myślę o wychodzeniu z nikim na liście, okej? To takie proste. Patrząc na to dla mnie, jakbym patrzył na niego przez ponad 31 lat, jest biznesmenem. Zajmę się moją rodziną pod koniec dnia? To łatwe. „Sasha, C2E2, 30 000 $ i Naomi, czy nie ma jej w tym programie?”

– Dokładnie mój punkt widzenia – kontynuował Booker. „Lepiej poszukaj siebie… Mogę wymienić moich przyjaciół z tego biznesu, a większość z nich nie jest zapaśnikami. Będzie kamerzystą, sędzią, wiesz co mam na myśli?. .. kilku zapaśników, ale [it was] Tak mało i daleko od tego miałem dobrych przyjaciół. na serio.”

H/T do F4Wonline Cytując Dave’a Meltzera

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

liczyć

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top