The Big Dune 2 Order Javier Bardem w reżyserii Denisa Villeneuve

Oprócz grania w Desi Arnaz w Bycie Ricardosem i Blanco w dobry lider2021 również zobaczył Javier Bardem pojawia się w Wydma jak StillgarPrzywódca plemienia Freemen w szkicu Tabar. Przed premierą Denisa Villeneuve w kinach i na HBO Max Bardem był Mam nadzieję, że dostanie szansę powtórzenia roli w sequeluNa szczęście jego życzenie się spełniło. z Wydma: część druga Oficjalnie świeci na zielonoBardem, jak on ma nowy porządek: jeździć na robaku piaskowym w nadchodzącym filmie.

Kiedy książka jest adaptowana do filmu, należy w naturalny sposób wykorzystać swobodę twórczą, w tym pominąć niektóre sceny z filmowej narracji. Tak powiedział, powiedział Javier Bardem Czas dostawy w celu Wydma: część druga, ma nadzieję, że Denis Villeneuve uratuje moment z powieści Franka Herberta, w której Stilgar znajduje się na szczycie robaka piaskowego, najpotężniejszego ze stworzeń Arrakis. Jak wyjaśnił przedstawiciel:

Jedyne, o co proszę, to jeździć na robaku piaskowym. Dennis powiedział mi, że spróbuje to zrobić. Nawiasem mówiąc, tak właśnie dzieje się w książce. Stilgar uczy Pawła [Atreides] Jak przejąć moc pustyni, która jest udomowieniem tych masywnych zwierząt, aby wykorzystać ich siłę, moc i rozmiary przeciwko Harkonnenowi. Mamy nadzieję, że tak się stanie.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top