Konsultanci omawiają problemy klubu z powierzchnią magazynową, CampusBase na pierwszym spotkaniu w 2022 r.

Płyta AMS spotkała się w środę wieczorem po raz pierwszy w 2022 roku, powracając do domyślnego formatu w związku z rozprzestrzenianiem się wariantu Omicron.

Punkty porządku obrad obejmowały prezentację na temat niedawnego badania klubów AMS, dyskusję na temat planowania wyborów i potwierdzenie, że Centrum Wsparcia Napadów Seksualnych (SASC) będzie w stanie rozprowadzać nalokson.

Kluby zgłosiły problemy ze znalezieniem miejsca do przechowywania i obawy dotyczące prywatności w CampusBase

Zastępca dyrektora Ben Doe przedstawił wyniki miesięcznego opcjonalnego badania klubów AMS, którego celem było określenie, jak kluby wspierane czują się podczas pandemii i jakie są ich odczucia wobec platformy klubowej AMS CampusBase.

Na ankietę wpłynęło 137 odpowiedzi od przedstawicieli 91 klubów.

Jak wynika z ankiety, 38 procent respondentów oceniło znalezienie miejsca do przechowywania mienia klubowego i sprzętu jako „wyjątkowo trudne” lub „wyjątkowo trudne”.

Du zalecił AMS ocenę jakości wykorzystania przestrzeni klubowej. „Często widzimy, że dużo miejsca jest nieefektywnie wykorzystywane” – powiedział Doe na spotkaniu.

Kluby wyraziły również większościowe poparcie dla AMS, zwracając dotację na wideokonferencję i niedawną zmianę polegającą na zapewnieniu nowym klubom 500 dolarów w momencie uruchomienia.

W części ankiety dotyczącej CampusBase respondenci uznali prywatność za swój główny problem związany z platformą. Tylko siedem procent respondentów stwierdziło, że są „bardzo pewni”, że CampusBase chroni dane osobowe użytkowników. Wcześniej przez CampusBase Doświadczony w naruszeniach prywatności publicznej.

23 procent klubów twierdzi, że loguje się do CampusBase raz w roku lub rzadziej niż raz w roku, a 44 procent twierdzi, że loguje się do CampusBase raz w miesiącu.

SASC do dystrybucji naloksonu

Według zewnętrznego przedstawiciela Saada Shuaiba SASC otrzymał zgodę Centrum Kontroli Chorób BC na dystrybucję naloksonu. Mitchell Prost, dyrektor ds. usług studenckich, dodał, że pozycja SASC jako oficjalnego dystrybutora naloksonu zostanie wykorzystana „w celu zapewnienia [the AMS’s] Inicjatywy szkoleniowe i dystrybucyjne Naloxone w całym kampusie. „

READ  Zmieniający kształt robak-kropka może zainspirować roje przyszłych robotów

BC jest obecnie w środku Kryzys przedawkowania. W ubiegłym roku Centrum Sprawiedliwości Społecznej Dystrybucja pasków testowych na fentanyl Dla studentów przed świętem Halloween.

Nowy prezes powołany przed sezonem wyborczym

W miarę zbliżania się sezonu wyborczego AMS, prezydent Cole Evans ogłasza, że ​​AMS mianował swojego szefa wyborów, Shanię Muthu, po Były dyrektor generalny zażądał rozwiązania umowy.

Członkowie Rady dyskutowali także o ewentualnych kwestiach referendalnych. Evans powiedział, że AMS rozważa referendum w sprawie restrukturyzacji opłat, zwiększenie finansowania SASC, pewne zmiany w regulaminie i zarządzaniu, pyta studentów o przyszłość projektu browaru AMS i pyta studentów, czy chcą mieć możliwość wyboruCyfrowo wyprowadzaj opłaty i potencjalne zmiany w planie opieki zdrowotnej i dentystycznej AMS/GSS.

Niektórzy członkowie zarządu wyrazili zaniepokojenie restrukturyzacją opłat i ostrzegli kierownictwo, aby robili to ostrożnie i nie dodawali podwyżek opłat SASC wraz z innymi zmianami opłat.

Evans powiedział, że AMS obecnie współpracuje z grupami ds. zasobów nad restrukturyzacją opłat i nie zamierza poddawać referendum niczego, na co te grupy się nie zgodziły.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top