Byk na miesiąc kwiecień 2022

Kwietniowy horoskop dla Byka

To będzie pracowity i produktywny miesiąc, a gdy zacznie się kwiecień, skupisz się na otrzymanych wyróżnieniach, nagrodach i osiągnięciach zawodowych, co jest najpopularniejszą częścią wykresu, gdy masz do czynienia z przywództwem i karierą. Gościłeś Marsa w Wodniku, idealnym miejscu na twoją karierę, od 6 marca, pozostając do 14 kwietnia, kiedy Mars odlatuje.

Jeśli jest VIP, z którym nadal musisz się spotkać, ważne jest, aby szybko umówić się na tę wizytę. Chociaż zawsze możesz umówić się na wywiady, wystawić prezentacje, zrobić reklamę i zaplanować premiery nowych produktów, teraz otrzymujesz pomoc od Marsa. Potraktuj to poważnie — Mars to planeta, która uczy (i pomaga) konkurować i zachęca do bycia najlepszym.

Masz jeszcze jeden powód, by rozwinąć swoją karierę w poczuciu pilności — w przyszłym miesiącu Merkury wejdzie w retrogradację od 10 maja do 3 czerwca. Na początku maja sytuacja ulegnie spowolnieniu, więc lepiej byłoby wysłać pomysły, spotkać się z VIP-ami lub niezwłocznie rozpocząć kampanię reklamową lub reklamową. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz podpisać umowę, zrób to teraz. Myślisz o zakupie samochodu, komputera, sprzętu kuchennego lub innego drogiego urządzenia elektronicznego? Zrób to w kwietniu lub odłóż zakup do czerwca, z okresem dni po 3 czerwca.

Mars będzie w połączeniu z Saturnem, gdy wejdziesz w kwiecień, co oznacza, że ​​będziesz powoli i ostrożnie podchodził do swojej kariery i innych działań. To dobry pomysł – myślenie jest zawsze ważnym prekursorem zbliżającego się aktu.

Zobacz swój miesięczny horoskop dla innego znaku:

READ  Doctor Strange 2: Czy Tom Cruise zagra alternatywnego Iron Mana?

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top