Zainwestuj w odważne progresywne dziennikarstwo

Rok 2021 wkracza w ostatni kwartał, ale walka o demokrację jeszcze się nie skończyła. Chociaż sprawy mają się dobrze dla Joe Bidena, biała nacjonalistyczna i nienawistna retoryka Donalda Trumpa wyraźnie zakorzeniła się w Partii Republikańskiej. Walka o Amerykę będzie kontynuowana, gdy Mitch McConnell i Senacko-Republikanie będą starać się powstrzymać Demokratów przed uchwaleniem nawet najbardziej popularnych środków za prezydentury Bidena.

Pandemia trwa dalej z wariantem delta Covid-19, ponieważ Amerykanie tacy jak ty nadal walczą o reprezentację i reagują na wzrost epidemii. Pomimo wyzwań stojących przed branżą dziennikarską i rosnącego stresu finansowego spowodowanego pandemią, mieliśmy szczęście mieć lojalną bazę czytelników i jak dotąd potrafiliśmy poruszać się po tym krajobrazie. Jeśli jesteś jednym z naszych ponad 5000 subskrybentów, nie możemy Ci wystarczająco podziękować. Chcemy być w stanie zachować świętość naszego newsroomu podczas kryzysu gospodarczego i publicznego, kiedy tego najbardziej potrzebujemy.

W przeciwieństwie do innych serwisów informacyjnych odrzucamy bezpłatne zakazy subskrypcji. W Raw Story wierzymy, że dziennikarstwo powinno być dostępne dla wszystkich. Los naszej demokracji jest zagrożony zbyt wielkim ryzykiem, że nasza ważna praca śledcza nie ogranicza się do tych, którzy mogą za nią zapłacić. Dlatego prosimy tylko tych, którzy mają środki finansowe, aby nam pomogli, jeśli mogą. Subskrypcje i darowizny są niezbędne dla zrównoważonego rozwoju branży informacyjnej.

Nie możemy nawet zacząć wyrażać naszej wdzięczności – naszym czytelnikom, darczyńcom i subskrybentom – za zaangażowanie w Raw Story. Jeśli nie możesz wnieść wkładu, twoi czytelnicy są więcej niż wystarczająco. Gdybyś jednak mógł, oznaczałoby to dla nas cały świat. Nie możemy walczyć bez ciebie.

Darczyńcy, którzy zarejestrują się, aby przekazać co najmniej 10 USD miesięcznie, otrzymają bezpłatny dostęp do Raw Story.

Jeśli zamiast tego chcesz przekazać jednorazową darowiznę, kliknij tutaj.

READ  S&P 500, Dow i Nasdaq kończą nieco niżej, ponieważ inwestorzy przyglądają się sprzedaży detalicznej, zyskom Walmartu

Jeśli wolisz wysłać czek pocztą, prześlij kwotę należną Raw Story na adres:

Raw Story Media, PO Box 8167, 1800 Murray Ave, Pittsburgh, PA 15217.

Aby przekazać darowiznę przez PayPal, kliknij tutaj.

Wsparcie dla Raw Story Investigates jest przeznaczone na oryginalne raporty śledcze i program Raw Story Investigates, który zapewnia wszystkim czytelnikom bezpłatne oryginalne artykuły dziennikarskie. Darowizny nie podlegają odliczeniu od podatku.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top