Teraz wszystkie kamery Google Nest mogą przesyłać strumieniowo wideo do telewizora

Google w końcu wprowadza starą funkcję do nowych kamer Nest. Od tego tygodnia możesz przesyłać strumieniowo wideo na żywo z Wszystko Twoje kamery Nest i dzwonki wideo do telewizora za pomocą Chromecasta z Google TV. Google ogłosił tę funkcję na Wpis na blogu na forum społeczności Google Nest Środa rano.

„Co lub co?” Ty pytasz. – Nie możesz już tego zrobić? Cóż, tak i nie. Możliwe było oglądanie przekazów wideo ze starych kamer Nest – takich jak dzwonek Google Nest (przewodowy) i Kamera Nest Cam została wycofanaoraz kamerę wewnątrz Nest Hub Max – na największym ekranie w Twoim domu.

Ale, jak wskazałem w Moja recenzja nowej kamery Nest (wewnętrznej, przewodowej)Żadna z nowszych kamer Google nie była w stanie przesyłać na urządzenia Chromecast. (Wszystkie kamery Nest mogą transmitować do obu inteligentne ekrany google A Inteligentne ekrany Amazon Echo).

Od tego tygodnia możesz oglądać transmisję na żywo z dzwonka Nest Doorbell (baterii) na telewizorze, używając Chromecasta z Google TV.
Fot. Dan Seifert/The Verge

Post na blogu potwierdza, że ​​„obsługiwane będą wszystkie kamery Nest i dzwonki Nest Doorbell, w tym nasze najnowsze urządzenia wydane w 2021 roku: Nest Cam (zewnętrzna lub wewnętrzna, bateria)A Kamera gniazdowa (wewnętrzna, przewodowa)A Kamera Nest z funkcją Spotlight A Dzwonek do drzwi (bateria). ”

Google łączy jednak nowszego Chromecasta z Google TV tylko zgodnie z obsługą, więc nie wiemy jeszcze, czy będzie on działać na innych urządzeniach Chromecast i Google TV.

Według Google nowa integracja jest wprowadzana w tym tygodniu. I niczego nie można aktywować. Upewnij się tylko, że Twój Chromecast jest połączony z tą samą siecią Wi-Fi co kamery. Możesz użyć pilota głosowego Google TV, naciskając przycisk Asystenta i mówiąc „Pokaż mi kamerę przy drzwiach wejściowych”. Możesz też zapytać głośnika Nest lub inteligentny ekran, mówiąc „Hej Google, pokaż mi kamerę przy drzwiach wejściowych na telewizorze”.

Teraz potrzebujemy tylko Google, aby kontynuować Obiecujemy dodać opcję portalu internetowego do nowych kamer Nest, aby w końcu mogły uzyskać zgodność funkcji ze starymi kamerami Nest.

READ  CanIndia News | Najnowszy chip Intela zapewnia prędkość 5 GHz dla cienkich i lekkich laptopów

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top