Komentarze RRddita są wreszcie dostępne do przeszukiwania

Po 17 latach Reddit wreszcie zaczyna robić uwagi można przeszukiwać ogłaszać. Użytkownicy mogą teraz otrzymywać wyniki wyszukiwania z odpowiedzi na posty, a nie tylko z oryginalnych postów i tematów w społeczności. „Poprzednio [you] Będą musieli przeszukać każdy post w społeczności r/London i przejrzeć komentarze, aby go znaleźć” – napisał zespół projektowy i produktowy. teraz , [you] Wszystkie różne zalecenia dotyczące najlepszych miejsc na herbatę można łatwo zobaczyć po tym, jak ludzie udostępnili je w komentarzach. „

Komentarze Reddita można przeszukiwać na końcu

Możliwość wyszukiwania w komentarzach była najważniejszą prośbą o dodanie funkcji w ankiecie przeprowadzonej przez Reddit w zeszłym roku. Co więcej, podczas „ograniczonych wstępnych testów” Reddit około 26 000 osób wykorzystało tę funkcję do przeskanowania ponad pięciu miliardów komentarzy.

Reddit poprawił również trafność wyszukiwania, aby pomóc użytkownikom znaleźć wyniki. Wcześniej wynik powinien odpowiadać prawie dokładnie zapytaniu, ale teraz jest mniej restrykcyjny. „Załóżmy na przykład, że ktoś wyszukuje hasło „dogecoin stonks 2021” i nie znajduje tego, czego szuka, ponieważ nie ma dokładnego dopasowania; dzięki naszemu nowemu leczeniu jest bardziej prawdopodobne, że uzyska trafne wyniki”. , Reddit powiedział, że świadczy o 60-procentowym wzroście wyników dla zapytań, które wcześniej nie otrzymały wyników. Wyszukiwarka nadaje teraz również priorytety podglądom nowszych treści w historii wyszukiwania użytkowników, aby nadać priorytet wynikom.

Wreszcie Reddit ulepszył interfejs wyszukiwania o nowy, prostszy projekt oparty na opiniach użytkowników. Teraz priorytetowo traktuje posty przed innymi rodzajami treści i upraszcza stronę wyników, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć to, czego szukasz. Dodała, że ​​zmniejsza to również liczbę nieoczekiwanych wyników w oparciu o intencję „zwiększenia bezpieczeństwa wyszukiwania”. Nowe funkcje są teraz dostępne na całym świecie w witrynie na komputery stacjonarne, ale nie ma informacji, kiedy będą uzyskiwać dostęp do aplikacji.

READ  Jak zablokować aplikacje na urządzeniu z Androidem

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top